Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jaką kategorie trzeba miec na ten motocykl?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kategoria A, chociaż nie wiem po co ci to wiedzieć 2015 rok, to ten motocykl jest drogi strasznie...

 

a2

 

No nie wydaję mi się ... aby miał 35kw ..

Kategoria A2 prawa jazdy uprawnia do kierowania:

motocyklem o mocy nieprzekraczającej 35 kW i stosunku mocy do masy własnej nieprzekraczającym 0,2 kW/kg, przy czym nie może on powstać w wyniku wprowadzenia zmian w pojeździe o mocy przekraczającej dwukrotność mocy tego motocykla,
motocyklem trójkołowym o mocy nieprzekraczającej 15 kW,

 

Opublikowano

Kategoria A, chociaż nie wiem po co ci to wiedzieć 2015 rok, to ten motocykl jest drogi strasznie...

 
 

No nie wydaję mi się ... aby miał 35kw ..

 

 

Kategoria A2 prawa jazdy uprawnia do kierowania:

motocyklem o mocy nieprzekraczającej 35 kW i stosunku mocy do masy własnej nieprzekraczającym 0,2 kW/kg, przy czym nie może on powstać w wyniku wprowadzenia zmian w pojeździe o mocy przekraczającej dwukrotność mocy tego motocykla,

motocyklem trójkołowym o mocy nieprzekraczającej 15 kW,

 

Czyli kategoria  A   aha .

 

 

A znalazlem tu takie cos 

 

 

Kategoria A prawa jazdy uprawnia do kierowania motocyklem (motocykl  - pojazd samochodowy jednośladowy lub z bocznym wózkiem – wielośladowy) oraz motocyklem z przyczepą motocyklową o masie nieprzekraczającej masy własnej motocykla i 100 kg. Wymagany wiek do uzyskania kategorii A to 24 lata 24 lata albo 20 lat, jeżeli osoba co najmniej od 2 lat posiada prawo jazdy kategorii A2, do prowadzenia motocykli trójkołowych o mocy przekraczającej 15 kW konieczne jest i tak ukończenie 21 roku życia.
 
 

 

Czyli zeby zrobic prawojazdy na taki motor musze ukonczyc 24 lata WTF ?  

ie068n.jpg
Opublikowano

Kategoria A, chociaż nie wiem po co ci to wiedzieć 2015 rok, to ten motocykl jest drogi strasznie...

 
 

No nie wydaję mi się ... aby miał 35kw ..

 

 

Kategoria A2 prawa jazdy uprawnia do kierowania:

motocyklem o mocy nieprzekraczającej 35 kW i stosunku mocy do masy własnej nieprzekraczającym 0,2 kW/kg, przy czym nie może on powstać w wyniku wprowadzenia zmian w pojeździe o mocy przekraczającej dwukrotność mocy tego motocykla,

motocyklem trójkołowym o mocy nieprzekraczającej 15 kW,

 

ktos tu chyba nie odroznia km od kw ...

moto ma 41 koni 

Czyli kategoria  A   aha .

 

 

A znalazlem tu takie cos 

Kategoria A prawa jazdy uprawnia do kierowania motocyklem (motocykl  - pojazd samochodowy jednośladowy lub z bocznym wózkiem – wielośladowy) oraz motocyklem z przyczepą motocyklową o masie nieprzekraczającej masy własnej motocykla i 100 kg. Wymagany wiek do uzyskania kategorii A to 24 lata 24 lata albo 20 lat, jeżeli osoba co najmniej od 2 lat posiada prawo jazdy kategorii A2, do prowadzenia motocykli trójkołowych o mocy przekraczającej 15 kW konieczne jest i tak ukończenie 21 roku życia.
 
 

Czyli zeby zrobic prawojazdy na taki motor musze ukonczyc 24 lata WTF ?  

nie musisz wystarzcy ci a2

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...