Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Sil√eR

Aura Kingdom - Prywatny Serwer

Polecane posty

Gość Sil√eR
Autor tematu Napisano (edytowany)

Graliście może już na tym serwerze? Zamierzacie grać? ( http://aurakingdom.to ) Według mnie jest 5x lepszy od Global'a (dobry dla osób które lubią szybko levelować. Ponadto w porównaniu do Global'a jest mniej lagów. Boty same nie wysyłają do nas wiadomości. Częste patch'e itp.)

Grę pobieramy ze strony serwera lub forum (jakbyście mieli jakieś problemy to właśnie na tym forum można coś napisać. Tam też inni ludzie piszą swoje problemy, udostępniają najnowsze wersje serwera. Można poczytać, czegoś się dowiedzieć.... )

Edytowano przez Sil√eR
  • Lubię 1

właśnie tak myśle nad tą grą.Opłaca się grać?Warte uwagi?jakie są plusy i minusy no i w jakim czasie wbije max lvl ?

Gość Sil√eR

­@Aydeeen

Jak napisałem na początku - polecam prywatny serwer

Nie wiem dokładnie tego jak jest teraz na Globalu (grałem tam kilka miesięcy temu) ale w przeciwieństwie do niego :

+ Boty same nie piszą do Ciebie wiadomości 

+ Patch'e częste. Co 2-3 tyg. wrzucają coś nowego (bardzo dobrze rozbudowa gra pod względem ubrań - wizerunku postaci. Przynajmniej takie jest moje zdanie. Ubrania z anime np. Fairy Tail, Bleach etc. )

+ W miarę dużo ludzi

+ W cholerę gildii

+ Subklasy można zmieniać praktycznie co chwilę. Z racji tej że szybciej się expi niż na globalu to quest na subklase będziemy mieć gdzieś na 42-45

+ Dużo klas  = 13 o ile pamięć mnie nie myli 

+ Nie wiem w jakim czasie wbijesz max level (z tego co pamiętam na privie level cap jest 76. Z początku szybko się expi a nawet bardzo. W jakiś max tydzień powinieneś dobić gdzieś do 60, może więcej. Zależy też ile będziesz dziennie grał. Później no już trochę wolniej to idzie) Zobacz niżej

+ Bardzo dużo pet'ów - Eidolon'ów (na początku wybieramy 1. Około 40 levela będziemy mieli 3 nowe) Od 30 lvl można chodzić do świątyni, zabijać Eidolon'y - z nich wypadają fragmenty albo klucze. Jak wydropi klucz to możemy sobie przywołać nowego Eidolon'a, tego którego zabiliśmy. Tym kluczem się później leveluje. Pety oczywiście karmimy. Są one nieśmiertelne. Można też zmieniać im wygląd, kupować ubrania. Połowa z nich jest za eventy itp. 

+ W grze jest nieskończona mana 

Ja chodzę z tym Eidelon'em. Na privie dostajemy go z questa, gdzieś właśnie na 30 lvl. Tylko, że ten niżej jest na poziomie 3 (ma inny wygląd) Levele się wbija za fragmenty - klucze ze świątyni. 1 klucz = 1 level pet'a. 

uzu02.jpg

Moje mounty (ta postać na zdjęciu nie jest moja)

8418.jpg

Ten smoczek jest jednym z najtańszych mountów do kupienia w grze. Czasami nawet ludzie za free po 2 dają. 

0000990067.JPG

Edytowano przez Sil√eR

Gość Sil√eR

ref :)­

Polecam, sam aktualnie gram, przyjemni ludzie w gildii, gra ogólnie przyjemna graficznie, nie nudzi się tak szybko, gram pod nickiem Yruiji gildia Nevermore(polska). ;p

Odśnieżam, zapraszam do gry.

Jak długo na privie się wbija max lvl? dużo grindowania przede mną żeby mieć jakiś wiekszy fun z gry i spoko itemki/mounty?

@princepaul Do 60 na questach, wiec 3-4 dni zależnie od tego ile grasz, a potem zaczyna się grindowanie, czyli troszkę dłużej Ci zejdzie wbijanie 80lvla, fun z dungów i losowań w paragon table zawsze jest. ;p

Muszę przyznać, że bardzo ciekawy serwer, gra bardzo mocno wciąga osobiście polecam!

Gram dopiero od 2 dni, więc zobacze jeszcze czy z czasem się nie znudzi :P

Odśnieżam i zapraszam nadal do gry, w grze jest aktualnie event halloweenowy!

jest możliwość pobrania przez mega?? albo jakiś inny hosting oprócz torrentów

@HicKD

Niestety jest możliwość tylko przez torrenty, gdyby nie to, że mój upload jest tak słaby to może sam bym zuploadował to na mega.

Ogólnie polecam pobrać torrentem, bo jak kiedyś było mediafire, to pobierało się po parę godzin. :/

Gość Sil√eR

Odśnieżam. Naszła mnie dzisiaj ochota, aby sobie wejść do gry. Trochę klient się stawia, ale powinno działać dobrze :P

­Takie widoczki to Ja lubię (bardzo częste update'y) Widać, że coś robią. Mogę się założyć, że nadal w porównaniu do Aura Kingdom - globala to jest wielka przepaść.

rhQbQmH.jpg

Swoją drogą, zrozumieliście w ogóle coś z tego co napisałem wyżej? xD o tych kluczach, zdobywaniu petów itp. ?

Edytowano przez Sil√eR

Też polecam ten server. Kanały ciagle Full albo Bussy, masa ludzi pewnie wiecej niz na globcu.

Gość Sil√eR

­Zacząłem 27.11 około 22:00, pograłem trochę, wczoraj też trochę i już na luzie 46 lvl, czyli nie jest nieźle. Słyszałem, że dodali cap 90 przez to expienie jest nieco łatwiejsze niż było. Dodali nową klasę Shuriken (ninja) Oprócz niego są tez:

Necromanta

Greatsword

Taichi (katana)

Dagger

Bow'er

Gunslinger

Tank (tarcza, miecz)

Wizard 

Bard

i kilka innych ... 

Subki można zmieniać co jakieś 10 minut, więc nie ma problemu. Można obczaić każdą kombinację. Mogliby trochę jeszcze udoskonalić kreator tworzenia :P

Edytowano przez Sil√eR

Gram od czasu moich poprzednich postów cały czas, od tego czasu dosłownie widać zmiany, są także zapowiedziane prace nad optymalizacją gry, czyli długim ładowaniem map.

Jest zapowiedziany kolejny eidolon Freya(taki pomocnik towarzyszący nam wszędzie), ogólnie zapraszam, serwer przyciąga duże ilości graczy. :)

Gość Sil√eR

OO, ta optymalizacja by się przydała, koniecznie. Ludzie już latają z Freya. Można sobie teraz kupić fajnego Eidolona za 150-300G (losowy z paczek, ale każdy rare. Boxy się nazywają: Ladies of the Kingdom, Goddess of the Kingdom, Children of the Kingdom. Leci z nich np. Astrea, Diano, Hel, Endora, Serena, Kusanagi, Shirayuki itp. Chyba żadnej nazwy nie przekreciłem)

Powinni usunąć/zmienić tą całą historię. Mając 70-80 nie wejdziemy na mapę 60-70 jak nie skończyliśmy robić, wykonywać misje na mapach 50-55.

Zapowiedzieli na grudzień dużo nowości, jakieś eventy.

70 wbiłem bardzo szybko. Na 1 mapce, trudnej, w pt, w jakieś 15 min. można wbić z 40% na 69 lvl. Podobno schody się zaczynają od 80.

Bardzo wiele fajnie wyglądających kostiumów możemy dostać za free od ludu/kupić za marne pieniądze. To działa w dwie strony. Jak uda się nam coś takiego zdobyć, to na tym nie zarobimy. Jak coś raz założymy to nie możemy później tego sprzedać. Do dupy.

Może kogoś to zainteresuje. Teraz można zmieniać co chwilę płeć xD hasztag gender :P

Edytowano przez Sil√eR

Gość Sil√eR

ref ;)

Opłaca sie grać? Od jakiego lvla jest grind? I czy mając godzine do dwóch dziennie wbije spokojnie max lvl ?

Napisano (edytowany)

Odśnieżam i zapraszam do gildii Nevermore.

Edytowano przez dami129876

Priv i gildia nadal żyje? :D

Żyją i mają się dobrze.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

O forum

MPCforum.pl to największe w Polsce i tej części internetu forum o grach komputerowych. Znajdziesz u nas wszystko czego szukasz, niezależnie czy szukasz kodów do gier, poradników jak pokonać kolejny poziom w swojej ulubionej grze, czy po prostu miejsca do podzielenia się swoją pasją – grami. Od prawie dziesięciu lat tworzymy miejsce przyjazne każdemu, poszukującym przyjaciół i znajomych do wspólnej gry, czy też graczom szlifującym swoje umiejętności do maksimum. Dla wytrwałych poszukiwaczy oferujemy dostęp do mrocznej wiedzy, botów do gier, a także innych ułatwień w rozgrywce. Niezależnie czego szukasz: zabawy, porad, czy nowej inspiracji w co zagrać MPCforum.pl to miejsce dla Ciebie i każdego, gwarantuje to nasza ponad milionowa społeczność graczy!

Tematy: 1524006
Użytkowników: 1192954
Najwięcej on-line: 42335
Najnowszy użytkownik: Partizanto