Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co się zmieniło przez ostatnie 2-3 lata?


m0u

Rekomendowane odpowiedzi

Pasjonat
Opublikowano

Cześć wszystkim!

Grałem w lola jakieś 2-3 lata temu i chciałbym się dowiedzieć, od Was, graczy, którzy są 'na czasie' co się zmieniło przez taki spory okres czasu? Jakieś nerfy, nowe itemy, jak się opłaca grać itp. itd. 

Z góry dzięki za odpowiedzi. 

Jeśli oczekujesz na moją odpowiedź - oznacz mnie @m0u

Opublikowano

Każdy na start ma darmowego "miniwarda", usunięto DFG, zmieniono mobki w jungli, na rzece chodzi krab, któy po zabiciu daje wizję w danym obszarze, no i oczywiście masa zmian w balansie bohaterów.

Opublikowano

Do tego jeszcze doszło kilka championów, nowe wyjścia z bazy, możesz dostać smite na łeb i ogółem słaba meta na tanki obecnie, o! Po drodze jeszcze tona niesfornych cziterów się pojawiła xD 

Ogółem lol spada na psy, nie polecam 

Pasjonat
Opublikowano

To widzę, że już tego nie ogarniam, z poziomu platyny spadłbym do gliny. A nowi championi to w ogóle grają, czy typowe drewno?

Jeśli oczekujesz na moją odpowiedź - oznacz mnie @m0u

Opublikowano

Grają, gają. Kalista opeczna, Rek dobra, a Bard do trollu typowy. Nie pamiętam co tam jesio nowe. 

Opublikowano

Tutaj masz następującą metę na patch 5.8

God Tier [Highest Influence]: 
Mid-Lane Gods: Ahri, Annie, Cho'Gath, Urgot
Jungle Gods: AmumuNunu, Sejuani
AD GodsJinx, Sivir, Graves
Top Lane Gods: Hecarim, Wukong, Riven
Support Gods: Janna, Sona, Leona, Annie

Jh%C3%ADn%20TheVirtuoso_eune_238_2.png

Opublikowano

patrzac 2-3 lata wstecz to duzo sie zmienilo, bardzo duzo

powiedzmy ze porównujemy do sezonu 2

nie ma dfg, nie ma fona, nie ma w zasadzie generatorow golda typu hog, nie ma latarki, nie ma madredow, mapa po reworku, wiele champow po reworku, zupelny inny system wardowania, inna jungla

w zasadzie meta podobna do tego co w s2 bylo: tanky i dobre skalowanie do late

­

Opublikowano

Dużo reworków vu:nasus,sivir,trundle,master,alistar,twitch,singed,garen

Pełny rework:karma,sion,heimer,veigar,Tristana,ryze,ashe

Zmiany w jungli

Dużo nowych champów

Pożegnaliśmy: dfg,hoga,charma 20% bonus dmg,madredy,

 

Ogólnie masa zmian ale na pewno warto wrócić chociaż żeby przestować nowe i zroworkowane champy

1390144171-U592769.png


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...