Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwum]Little Komix ( część I )


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam :) Tak więc przedstawiam wam mój pierwszy komiks w całości zrobiony w paincie :D Mam nadzieję że się spodoba :D Część I oczywiście :P

 

Strona I

 

14t93wy.jpg

 

Strona II

 

35mkshc.jpg

 

Strona III

 

29wwzkj.jpg

 

Strona VI

 

sp7saw.jpg

 

Strona V

 

rrl26p.jpg

 

Strona VI (ostatnia części I )

 

191cp0.jpg

 

 

 

To były pierwsze 6 stron części I :D

 

Jeśli wam się spodobało to bardzo dziękuje za docenienie pracy :P

 

Pracuje teraz nad częścią II. Gdy będzie gotowa zamieszczę ją tutaj :D

 

Dziękuje za obejrzenie pracy ;)

 

34si4av.gifPiszę poprawnie po polsku.

 

Opublikowano

boski jestes ;c

 

little fighter 2 ?

 

napisy - paint, no nie ? xD

 

btw. jak rozmawiasz z kims w rl to w czasie gadki mowisz : dwukropek nawias ?

 

@Down

 

dobrze wiedziec ! ^^

 

@Down

 

napisz mi na gg to dostaniesz xD

 

wojtasek i kacye dostali xD

 

trwa na to event ;p

 

jakbys gygy nie mial to pinc pinc osiem dfa szerzc tszy sero

Opublikowano

@up

nie. ja mówię "ix de" xD

 

@up

a dasz mi ciacho? "ix de"

 

@up

pisałem i guffno.

Nie odpisałeś mi :(

Ignorant kuffa się znalazł

 

@top

nie pisz, że sam w całości, bo jedynie napisy widzę z painta i może trochę tego rozsypanego czegoś ;s

bez gif.

Opublikowano

Ej ale ja nie robiłem screenów z gry lub coś podobnego.... Szukałem tła i tych ziomków z LF... Chciałem żeby ktoś to docenił... Każdy obrazek był ręcznie robiony... Pierwszy komiks i niewypał :/ :( A miałem nadzieję...

34si4av.gifPiszę poprawnie po polsku.

 

Opublikowano

i bez sensu ten komix..

 

w ktorym komiksie sa emoty ? o.O

 

jak to nie robiles skrinow z gry o.O przeciez to sa plansze z lfa..

 

@Down

 

grasz w to jeszcze ? xD

Opublikowano

Przecież w tym komiksie nic się nie działo. Czego się spodziewałeś?

Że podbijesz nim nasze serca? Radze ci wymyśl fabułę.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...