Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Dlaczego wyrzuca graczy z serwera?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Witam serdecznie. Od mniej więcej tygodnia mam pewien problem z serwerem a mianowicie to, że wyrzuca wszystkich graczy z serwera ( timed out ). Tak to wygląda w praktyce

[01:03:30] [server thread/INFO]: PowerBe11 lost connection: Disconnected

[01:03:30] [server thread/INFO]: Bodeus lost connection: Disconnected

[01:03:30] [server thread/INFO]: Ivastrid lost connection: Disconnected

Problem ten ciągle występuje, przykładowe godziny kiedy wszystkich wyrzuca

18:06 Time out

18:14 Timed out

18:23 Timed out

18:31 Timed out

Jest ktoś w stanie wyjaśnić mi w czym leży problem? Wcześniej było wszystko dobrze i nagle takie coś ;( . Silnik którego używam to: http://scr.hu/5h0m/ulp9v

Posiadam takie mody: http://scr.hu/5h0m/5gd47


Macie pomysł jak to naprawić? Za pomoc stawiam piwo. Czekam na wszelkie sugestie.

Z góry dziękuje.

Opublikowano

 

Witam serdecznie. Od mniej więcej tygodnia mam pewien problem z serwerem a mianowicie to, że wyrzuca wszystkich graczy z serwera ( timed out ). Tak to wygląda w praktyce
[01:03:30] [server thread/INFO]: PowerBe11 lost connection: Disconnected
[01:03:30] [server thread/INFO]: Bodeus lost connection: Disconnected
[01:03:30] [server thread/INFO]: Ivastrid lost connection: Disconnected
Problem ten ciągle występuje, przykładowe godziny kiedy wszystkich wyrzuca
18:06 Time out
18:14 Timed out
18:23 Timed out
18:31 Timed out
Jest ktoś w stanie wyjaśnić mi w czym leży problem? Wcześniej było wszystko dobrze i nagle takie coś ;( . Silnik którego używam to: http://scr.hu/5h0m/ulp9v
Posiadam takie mody: http://scr.hu/5h0m/5gd47
Macie pomysł jak to naprawić? Za pomoc stawiam piwo. Czekam na wszelkie sugestie.
Z góry dziękuje.

 

Są jakieś błędy (errory) w logach jeśli są to wrzuć je na pastebin.com.  Możliwe że z jakimś plg/modem coś nie tak :).

Gość Dawid545
Opublikowano

 

Witam serdecznie. Od mniej więcej tygodnia mam pewien problem z serwerem a mianowicie to, że wyrzuca wszystkich graczy z serwera ( timed out ). Tak to wygląda w praktyce ( ... )

U mnie na serwerze się tak działo gdy wpisałem zły kolor fajerwerk'a do command block'a i wywalało wszystkich + crash'owało im mc

 

a taka fajna komenda

summon FireworksRocketEntity ~ ~1 ~ {LifeTime:1,FireworksItem:{id:401,Count:1,tag:{Fireworks:{Explosions:[{Type:1,Flicker:0,Trail:0,Colors:[1179392],FadeColors:[4184366]}]}}}}

I po podaniu błędnego koloru działo się to co opisałem wiec powodów może być wiele.

 

Dodawałeś ostatnio jakieś pluginy/mody nowe ? być może to w nich leży problem

- Tak jak w @up @2up sadzę że bez logów to ani rusz.

Opublikowano

Sprawa wygląda tak, wyjechałem na majówkę i gdy z niej wróciłem nagle wystąpił owy problem. Nic dodatkowego nie instalowałem. Jestem w stanie zapłacić osobie, która pomoże mi z tym błędem.

Opublikowano

@ziomusCZW ma ktos administratora lub jakas administracyjna range?­

To się dzieje nie ważne czy na serwerze jest 5, 50 czy 500 osób. Występuje co 5-10 min.

Nie wydaje mi się aby była tutaj mowa o przeciążeniu: 

Płyta główna
Intel Corporation DH67BL
Procesor
Intel® Xeon® CPU E3-1245 V2 @ 3.40GHz
Liczba :
8
Cache :
8192 KB
Prędkość :
2275 MHz
RAM

 

4 x 8192 MB
Dyski
3 x 120GB SSD
System :
Debian 7.5 (Wheezy)
 
 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...