Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Champ] Nautilus/Skarner/Volibear/Hecarim/J4/reksai/Kha/Nocturne


Mr Mądrala

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Trochę tego wymieniłem, jednak poszukuję kolejnego junglera, który z wymienionych jest najlepszy na obecną metę?

Jakie to upierdliwe...

Opublikowano

Duzo bohaterow, jest w nich kilku dobrych, ale ja bym sie zdecydowala na nocturne:

- znakomity jungler i ganker

- spore obrazenia

- uzyteczne cc

- tarcza absorbujaca calkowicie nastepny skill rzucony na niego

- jedno z lepszych ulti dla junglerow

­VeIMQWU.png

Opublikowano

Nautilus:

+Tanky

+Łatwe ganki dzięki ulti i hook

+Dobry czołg

- Wolny

- Słaby escape( szczególnie kiedy hook jest na cd)

 

Skarner

+Dobry Ult dający przewagę w ganku jak i tf

+Mini-stuny

+Mega dmg z Q

+Slow i self-speed z umiejętności

+Tarcza

 

Volibear

+ Dobry do chase'owania dzięki Q + Mega dmg z Bite'a

+ Dobry tank

+ Pasywka pozwala na dłuższe junglowanie w early jak i ratowanie samego siebie w tf bądź ganku na low hp

+ Ult i bierne z W dobrze się skalują dając + magic dmg i att. speed.

+ E daje ładnego slowa oraz dmg

- Łatwa pasywka do skontrowania (wystarczy ignite)

- Mało cc

 

Hecarim, Nocturne, Kha: Mało grałem więc zostawiam te postacie innym do opisania.

 

J4

+ W miarę dobre ganki dzięki przyciągnięciu

+Dobry ult wykluczający enemy z tf

+ Slow

+Chory dps w late jak i early

+ Czołg (Tank) jakich mało

 

reksai

+ Posiada podrzucenie

+ Ciska chory dmg z Q

+ Działa jak radar dzięki W

+ Dobry escape

- W early łatwa do ubicia

Untitled-1.png

When you walk up to opportunities door - don't knock it.

Kick that b*tch in, smile and introduce yourself.

Opublikowano

właśnie tylko ja mam dylemat kogo kupić ;/ NAjbardziej zastanawia mnie Voli/Naut/Skarner

Jakie to upierdliwe...

Opublikowano

Ja polecam Volibeara. To mój ulubiony Champ :D

Untitled-1.png

When you walk up to opportunities door - don't knock it.

Kick that b*tch in, smile and introduce yourself.

Opublikowano

Rek'Sai

+furia

+knock up

+presja na mapie dzięki R

+leczenie

+escape

+W to taki GPS Kappa

+fajny dmg, clear

-łatwa do skontrowania

-trzeba ogarnąć mechanikę W

Opublikowano

Oczywiście że Volibear : 

 

- Bardzo tankowaty + pasywka która przywraca HP 
- Gdy się ma 3k hp + to voli ma dobrego kopa z W takiego ADC potrafię zabić na W + parę hitów. 
- Spowolnienia z E + omdlewanie stworów co strasznie ułatwia nam robienie junge. 
- Speed + przewrócenie z Q 
- Oczywiście polecam grać nim na junge ew na topie z smitem że względu na item do junge z HP a jak wiadomo Voli potrzebuje jak najwięcej HP by mieć ostre walnięcie z W i żeby pasywka więcej leczyła. 
- Dobry i przydatny ult do TF 

xD 

Opublikowano
a ja ci osobiście polecam Rengar'a :

 

Dobre ganki nawet jeżeli nie masz tego 6lvl skok + flash + trap i po midzie   :D 

W late game easy kill adc przez co łatwa możliwość wygrania tf 

Dobry również na top'a

System wściekłości (nie posiada many)

Sam potrafi wyccarować grę 

Doskok jeżeli jesteś ukryty + ult daje ci możliwość doskoczenia do przeciwnika

 

Minusy:

 

Build pod tank'a słabo się spisuje i rengar jest ussless moim zdaniem wtedy

Brak dobrego escape chyba że "krzaki" power ale jak wolisz   :D 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...