Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

FIFA 15 - Zero reakcji po wciśnięciu graj


sebakar10

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam , tak jak w temacie , obojetnie czy uruchamiam fife przez aplikacje czy przez origina to przez chwile kreci sie koleczko  i nic wiecej , zero reakcji  :( Wczesniej fifa chodzila idealnie , potem mialem przerwe jakies 3 miesiace i chcialem wrocic a tu takie cos .. Ma ktos pomysly ? 

Opublikowano

1. Spróbuj uruchomić jako Administrator

2. PPM - Rozwiąż problemy ze zgodnością

3. Napraw grę (poprzez opcje w Origin)

4. Reinstall Origin. 

Opublikowano

Wszystkiego próbowałem , a sprawdzałem czy 14 działa bo tez ją mam na Originie i normalnie wszystko sie włącza , a 15 nic w ogóle zero reakcji

Opublikowano
Dotarłem do dziennika zdarzeń i tam znalazłem jakieś błędy: 

Źródło Net Runtime 
Aplikacja: fifaconfig.exe Wersja architektury: v4.0.30319 Opis: proces został przerwany z powodu nieobsłużonego wyjątku. Informacje o wyjątku: System.IO.FileNotFoundException Stos: w fifasetup_csharp.StartingForm..ctor() w fifasetup_csharp.Program.Main(System.String[]) 


Tutaj kolejny : 

fifaconfig.exe 
1.0.0.0 
53ebcf7e 
KERNELBASE.dll 
6.2.9200.16864 
531d34d8 
e0434352 
0000000000047b8c 
1744 
01d08a47d982fc8c 
C:\Program Files (x86)\Origin Games\FIFA 15\fifasetup\fifaconfig.exe 
C:\windows\system32\KERNELBASE.dll 
17369d9b-f63b-11e4-bee9-48d22400875d 

I jeszcze cos takiego 
94589514381 

CLR20r3 
Niedostępny 

fifaconfig.exe 
1.0.0.0 
53ebcf7e 
fifaconfig 
1.0.0.0 
53ebcf7e 
48 
98 
System.IO.FileNotFoundException 

C:\Users\Toshiba\AppData\Local\Temp\WER7204.tmp.WERInternalMetadata.xml 
C:\Users\Toshiba\AppData\Local\Microsoft\Windows\WER\ReportArchive\AppCrash_fifaconfig.exe_8ed69a7cc3ebcf287443b2f9d16a94c5e74eea3_0b5875be


17369d9b-f63b-11e4-bee9-48d22400875d 

5546b4514cdafc47ed37446352122571 




































 
  •  
Opublikowano

W wyszukiwarce plików wpisz: msconfing i naciśnij Enter.

W nowo otwartym ognie wybierz zakładkę: Usługi.

Wyszukaj BitGuard i odznacz.

Następnie naciśnij Zastosuj i zamknij okno.

Po wykonanych powyżej czynnościach uruchom ponownie komputer.

636451494245979649038.gif

Opublikowano

 Tak , na chwile i znika 

 

Napraw instalację gry oraz ustaw plik replay.bin z Moje Dokumenty\FIFA 15\instance0 na: Tylko do odczytu (prawy przycisk myszy -> Właściwości -> zaznaczasz okienko: Tylko do odczytu).

Jeśli nie pomoże, to utwórz pusty plik w notatniku i zapisz go w lokalizacji Moje Dokumenty\FIFA 15\instance0 i nadaj mu nazwę replay0 z rozszerzeniem  .bin, a następnie nadaj mu właściwość: Tylko do odczytu (w taki sposób, jak pisałem w poprzednim poście).

636451494245979649038.gif

Opublikowano

Zaktualizuj sterowniki, a także zainstaluj/dokonaj reinstalacji Net Framework 3.5 SP1 i 4.0 oraz C++ Redistributable 2008 i 2010.

636451494245979649038.gif

Opublikowano

Jak odinstalowac Net frameworki ? 

Usuwam chyba wszystkie takim programem Net Framework CleanUP

 

Nadal nic?

Na siłę nie ma co robić reinstalacji.

636451494245979649038.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...