Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kostium Podróżnika - tylko wojownik


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przedstawiam wam mój najnowszy skin - Kostium Podróżnika


 


SS :


 


56297143101425081193.jpeg


 


47615143101425081193.jpeg


 


43094143101425081193.jpeg


 


58405143101425081193.jpeg


 


DL:



https://mega.co.nz/#!bB030bZT!B0QayMwt7b0rH22bEsys9_9nryXO24EExRv8Z7-2840

Skan :



https://www.virustotal.com/pl/file/e4f657dd860e9d941572ffc374f5189b98ca5470040083dfcb49ff8431992f54/analysis/1431014253/

Życzę miłego biegania w tym kostiumie :D


 


Wiem, ta szyja ;cc Grafikiem 2D nie jestem xD


 


@Edit


 


Zapomniałem. Oczywiście model z teksturami należy umieścić w :


 


/ymir work/pc/warrior/


da5e9f82fbb05240438e374847f4a6f9.gif

Gość Lajk™
Opublikowano

Jest spoko, aż szkoda że tylko dla woja :)­

 

// Widzę @Hya dałeś lajka ! :D

Opublikowano

Może być, ale lajka nie dam, bo nabijasz posty pojedynczymi modelami :D

@Lajk™ Błagał mnie na GG ;d

Opublikowano

Może być, ale lajka nie dam, bo nabijasz posty pojedynczymi modelami :D

 

Jeżeli zrobisz dobrego skinna + przetestujesz + zrobisz ewentualne poprawki + przygotujesz wszystko do tematu i zrobisz to w mniej niż te 1-2h to Ci pogratuluję :D

da5e9f82fbb05240438e374847f4a6f9.gif

Opublikowano

­Bardzo ładnie Ci to wyszło. Przyznam sam bym lepiej tego nie wykonał. Wielki props za kostium.

Opublikowano

Całkiem ciekawy kostium, bardzo ładnie mógłby wyglądać z pewnością na pozostałych klasach :)

26ef880a24a8b87bgen.png

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Kostium szczerzę mówiąc trochę dziwny, ale ujdzie.

 

Właśnie patrzę na to z perspektywy czas i też jakoś ciekawie nie wygląda xD

da5e9f82fbb05240438e374847f4a6f9.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...