Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Niektóre funkcje społeczności steam staną się ... CS : GO


CrazyJay2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam problem gdyż mam cs'a od 2 tygodnii i mam problem . Posiadam 3 gry CS : GO ( CD - KEY )

free grę i kupioną gre na steam za 0.50 $ i nie mogę zapraszać znajomych gdy klikam w steam znajomi-dodaj znajomych wyskakuje Nie można zaprosić tego znajomego. Limit twoich znajomych został przekroczony. Proszę o pomoc co robić . A normlanie dodaj znajomych niektóre funkcję społecznosci steam stana sie dostepne itp..

Opublikowano

Musisz mieć większy level Steam, który otrzymujesz za odblokowywanie różnych odznak (tych z gier, za robienie zadań społecznościowych, za zamianę przedmiotów w klejnoty, za uczestniczenie w różnych akcjach na Steamie i za długie posiadanie konta na Steam (odznaka zaczyna się od 1 roku istnienia konta).

 

Raczej się nie mylę. :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

challenger.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano
http://steamcommunity.com/tradingcards/faq/?l=polish

 

Jakie są bezpośrednie korzyści z mojego Poziomu Steam?

Otrzymujesz więcej opcji dostosowania twojego profilu oraz maksymalna liczba przyjaciół, których możesz mieć na twojej liście znajomych wzrasta.
Polska język trudna

Wspinając się w górę bądź miły dla innych, bo możesz ich spotkać spadając w dół.

 

 

 

Opublikowano

Masz zablokowane, bo musisz wydać ponad 5 euro na coś obojętnego, np.: na grę.

Cd-key'e się nie liczą.

Przeczytaj jeszcze raz i dokładnie z czym ziomek ma problem.

57192e39824c93eb888999c2fd81258e.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...