Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Metin2.pl - obejście patchera/usunięcie mobów


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie

 

Istnieje obecnie jakiś sposób na ominięcie patchera/usunięcie wszystkich mobów na globalnym serwerze? 

 

(bez modów)

Opublikowano

Aktualnie nie ma żadnego obejścia na PL  :) 

 

Jeszcze możesz spróbować metin2client.bin zmienić na metin2client.exe, kiedyś działało nie wiem jak teraz.

`


Zbyt pokręcony by żyć :((  , zbyt rzadki by umrzeć B) .


 


­

Opublikowano

Usunięcie mobów:
Wejdź do folderu z zainstalowanym Metin'em > Folder Pack i poszukaj tam plików monster.epx , monster.exi, monster2.eix, monster2.epk i usuń je.
Obejście
Włącza notatnik/notepad++ wpisz
Start metin2client.bin  <- zapisz jako "nazwa pliku.bat i przenieś do folderu z Metinem.

 

image.png

Opublikowano

Usunięcie mobów:

Wejdź do folderu z zainstalowanym Metin'em > Folder Pack i poszukaj tam plików monster.epx , monster.exi, monster2.eix, monster2.epk i usuń je.

Obejście

Włącza notatnik/notepad++ wpisz

Start metin2client.bin  <- zapisz jako "nazwa pliku.bat i przenieś do folderu z Metinem.

Po usunięciu patcher automatycznie pobierze owe pliki, a to obejście niestety już nie działa.

 

 

Aktualnie nie ma żadnego obejścia na PL   :) 

To jakim sposobem np m2bob go obchodzi? :)
Opublikowano

 

Po usunięciu patcher automatycznie pobierze owe pliki, a to obejście niestety już nie działa.

 

 
To jakim sposobem np m2bob go obchodzi? :)

 

 

Hack nad którym pracują profesjonaliści do tego jeszcze na tym zarabiają, na pewno będzie chodził jak talala  :) 

Mają swoje sposoby na pewno nie powiedzą jak to robią, 2x Up ten sposób także nie działa już od dawna.

­

`


Zbyt pokręcony by żyć :((  , zbyt rzadki by umrzeć B) .


 


­

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...