Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

EpicGame.pl Publiczny Bezpieczny Darmowy


Mr-OMGWTF

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja niestety nie polecam tego ''serwera'' o ile można tak to nazwać. Przede wszystkim ze względu na pseudo właściciela, który ma niewyparzony pyszczek i za grosz kultury. Zanim coś powiesz, zastanów się dwa razy :) od idiotów to możesz u siebie w domu wyzywać, ewentualnie samego siebie bo idealnie pasuje. Co do reszty administracji - nie znam więc się nie wypowiem. I tak na koniec: kolejny malutki serwer, na którym w godzinach szczytu jest po 15 osób. W sumie, jaki serwer taki właściciel  xD Peace! Trzymaj język za zębami o ile ktoś Ci ich nie wybije :)

Opublikowano

Ja niestety nie polecam tego ''serwera'' o ile można tak to nazwać. Przede wszystkim ze względu na pseudo właściciela, który ma niewyparzony pyszczek i za grosz kultury. Zanim coś powiesz, zastanów się dwa razy :) od idiotów to możesz u siebie w domu wyzywać, ewentualnie samego siebie bo idealnie pasuje. Co do reszty administracji - nie znam więc się nie wypowiem. I tak na koniec: kolejny malutki serwer, na którym w godzinach szczytu jest po 15 osób. W sumie, jaki serwer taki właściciel  xD Peace! Trzymaj język za zębami o ile ktoś Ci ich nie wybije :)

 

 

xDDD Dziękuje za miłe słowa mam nadzieje ze maszyne masz mocną :}

­

sygna.png

Opublikowano

Polecam . Dlatego że użytkownik kupił odemnie Licke jak i MBOT 101% crack serwer polecam :) Administracja spoko nawet i polecam trochę mało os jest jedynie :(

Siedzi Anonn & DejmieN i Hax1or na ławce...

Podchodzi do nich Bóg xMateo i mówi co tam leszcze?

Oni odpowiadają nie bij ziomek bo się boimy już przez Cb mieliśmy sprawę w sądzie.

xMateo ucieszony i mówi dawać szmal.

Oni wyjmują wszystko co mają i uciekają ;)

Opublikowano

Polecam . Dlatego że użytkownik kupił odemnie Licke jak i MBOT 101% crack serwer polecam :) Administracja spoko nawet i polecam trochę mało os jest jedynie :(

 

Oj oj oj  mbota to ty nigdy na oczy nie widziałeś ts jest z net-speak.pl mbot od klaskaja i tak tak wiem boty sa tez w netspeak ale mbot lepszy =)

 

@MS-Dekador proszę popraw grafikę w temacie lub uzupełnij podstawowe informacje o serwerze ;).

 

Temat do śmieci ;)

­

sygna.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...