Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Skąd się wziął wasz NICK


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak jak w temacie  skąd się wziął wasz nick

 

 

 

Mój wziął się  od  Turpizmu  ... Turpizm łac. Turpis = Brzydki

 

 

 

Teraz wasza kolej

Opublikowano

Katalizator3 = Randomowy, nie miałem pomysłu

Dahaka312 = Z Prince of Persia: Dusza Wojownika (Był to demon bodajże, w późniejszej fazie gry walczyliśmy z nim) cyfry oczywiście randomowe

ASUS SABERTOOTH 990FX R2.0

AMD FX-8320E EIGHT CORE 3.5GHZ

SAPPHIRE RADEON 7850 HD

CRUCIAL BALLISTIX ELITE 2x8 GB DDR4

WINDOWS 7 ULTIMATE 64BIT

Opublikowano

Jak byłem mały to bawiłem się z znajomymi w różne rzeczy i każdy miał swoje imię, ją wymyśliłem Markus, później przeniosłem to na nick w grach, sieci itp. dodając PL, a ostatecznie powstał: MarkusPLGames (MPLG). ;)

Opublikowano

Enson-jeden z wielu najlepszych na WBW(PL tylko dla tego że ruski do mnie pisały) ,bardzo lubie takie walki ;właśnie jego użyłem .. Na steam i skype używam innego loginu Unkn0wnUser a to z tego że jestem tajemniczy ... 

­

Opublikowano

Silhouette (Sylwetka)- jakiś francuz w GunZ tak mnie nazwał kiedy grałam jesio pod starym nickiem, a potem każdy zaczął tak nazywać ze względu na mój styl gry. No i się przyjęło, zmieniłam kilka lat temu na Silhouette i zostało xp 

Opublikowano

Losowy wymyślany na przemian z bratem ciąg znaków :D

 

,,Miecz przez­nacze­nia ma dwa os­trza. Jed­nym jes­teś ty."

~~Andrzej Sapkowski

Opublikowano

Lubiąc japońskie brzmienie postanowilem w celu znalezienia nicku wejść na stronę, na której ów nick mógłbym znaleźć, tzn. na strone z japońśkimi słówkami. Jako, że kanashi fajnie brzmi i znaczy smutny (jestem smutny) to postanowiłem wybrać ten nick. Ot co. 

XrgAYyk.png

Opublikowano

Mówili na mnie Cinek. Wybrałem Cinu(chyba brzmi lepiej) zaś ta gejmingowa liczba musiała być, ponieważ Cinu było zajęte :( Dużo tych cinków :( Może zmienię nick kiedyś :D

Btw jak myślicie Cinu czy Cinson? :>

Opublikowano

;)Adrianek:* - wzięło się to od imiona ale taką nazwę mam tylko na mpcforum

 

Tak to jestem Aplay xD

 

Aplay - A wzięło się od imiona "Adrian" a play dodałem. :) Aplay :)

#LenovoLegion Team

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Kto wymyślił mi ksywkę Cinek i zastosowałem to do gier. Powstała ona od mojego Imienia Marcin, było na początku cin cin, ale ktoś powiedział Cinek i tak zostało :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...