Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Authme i DisuguaseCraft - nie działają poprawnie.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witaj , mam serwer network , polaczony bungecordem i na lobby mam authme , authme juz zarejestrowalo 3000osob i wywala graczy i mnie pisze: Proxy , Connetion to server . Ktos pomoze ,  KTOS ma skrypt , plugin lepszy od AuthMe ? ponizej niech poda link .

 

 

DisuguaseCraft - wszystko dziala , ale graczowi wyskakuje nie ma pozwolenia . o co chodzi , dalem mu permionsa itd i nic . Jak cos to dajcie permion do uzywania komendy /d

Opublikowano

Może wpisujesz złe uprawnienia z DisuguaseCraft

508w00.jpg  LICZĘ NA +


Piszesz coś do mnie dodaj @I'm_rudy


Opublikowano

Co to jest DisuguaseCraft? D: 

 

 

 

 

mam serwer network , polaczony bungecordem

Już widzę, pro elo technik, szczególnie po ortografii i gramatyce, ale nie ważne.

 

 

 

Proxy , Connetion to server 

Dokładniej?

 

Może logi błędu z konsoli? Nie jesteśmy ufoludkami żeby wiedzieć co robisz źle.

 

 

 

 

KTOS ma skrypt , plugin lepszy od AuthMe ? 

Nie sądze.

 

 

 

DisuguaseCraft - wszystko dziala , ale graczowi wyskakuje nie ma pozwolenia . o co chodzi , dalem mu permionsa itd i nic . Jak cos to dajcie permion do uzywania komendy /d

Wait what. Nic nie rozumiem, napisz jeszcze raz, ale po ojczystej polszczyźnie. Okej?

I co to jest permions? D:

­

Moja oficjalna strona! :)

http://socketbyte.pl/ 

Opublikowano

Chodzi o to, że on chce nadać permissions graczowi aby mógł zamieniać się w danego moba. I tu właśnie wasza rola : jaki to podniesione np na swinie.

@2up znowu hejt?omg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...