Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Support, pisać po angielsku czy polsku


OblukamSerwy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dostałem odpowiedz od od RIOT dotyczącą mojego skradzionego konta. W tej odpowiedzi prosił mnie support o informacje dotyczące konta. Mam napisać po polsku czy angielsku?

Opublikowano

Jeżeli napisałeś do polskiego supportu to po polsku, jeżeli do angielskiego to po angielsku... 

Opublikowano

Przetłumaczy ktoś? Tłumacz dziwne tłumaczy. Te dane mam wysłać do supportu

 

- Location where you registered the account (City and Country):

- List of locations that you have played on this account(City and Country):

- Last IP address used to play League of Legends - http://whatsmyip.net/

- Internet Service Provider (ISP)/Internet Carrier when registering the account: 

- When was the last time that you had access to the account (Month/Day/Year):

- List of payment methods used to purchase RP:

- Other people who have ever had access to the account:

- How did you first come into possession of the account:

 

Nie wiem czy do Polskiego supportu pisałem.

Opublikowano

@OblukamSerwy

miejsce gdzie bylo zarejestrowane konto miasto i kraj

lista miejsc gdzie grano na tym koncie miasto i kraj

ostatni adres ip uzywany do gry league of legends masz link gdzie mozesz to sprawdzic

Dostawca internetu i kiedy bylo rejestrowane konto

kiedy ostatni raz korzystales z konta

miesiac dzien rok

lista metod z jakich korzystales aby doladowac rp

inni ludzie ktorzy mieli dostep do konta

Jak za pierwszym razem wszedles w posiadanie swojego konta

Mysle ze dobrze przetlumaczylem ;)

Opublikowano

Napisz, że jesteś pierwotnym właścicielem konta i podaj email na który zostało ono zarejestrowane.

Co do tematu...

Ja kiedyś napisałem do włoskiego supportu po polsku :D ale polski mi odpisał, pewnie przeniesli do innej sekcji zgloszenie.

Jeżeli nie potrafisz wykorzystać
każdej danej Ci chwili,
to nie zasługujesz na ani jedną
dodatkową sekundę.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...