Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kto pomoże na skype lub przez gg przy stawianiu serwera


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Stawiam serwer sobie na hamachi i potrzebuje kogoś kto się zna i by mi pomógł ponieważ mam kilka drobnych problemów ;) GG:47674486 

Opublikowano

Jeżeli masz jakikolwiek problem pisz tutaj na forum wkońcu od tego jest. Napisz w czym masz problem postaram Ci się pomóc.

Opublikowano

Na forum to długo zajmuje a problem nie jest taki oczywisty.Aktualnie nie mogę sam się połączyć na własny serwer.Pierw pisało błąd podczas łączenia się z serwerem a teraz mam od 5min próbe łączenia się z serwerem.Do tego mam problem z portmap ponieważ gdy zamieniam ip na swoje z końcówką 100 programem notepad++ to wszystkie porty świecą się na czerwono

Opublikowano

Na forum to długo zajmuje a problem nie jest taki oczywisty.Aktualnie nie mogę sam się połączyć na własny serwer.Pierw pisało błąd podczas łączenia się z serwerem a teraz mam od 5min próbe łączenia się z serwerem.Do tego mam problem z portmap ponieważ gdy zamieniam ip na swoje z końcówką 100 programem notepad++ to wszystkie porty świecą się na czerwono

 

Jakie pliki?

                                                                                                                                                     kot-i-pilnik-do-paznokci.gif

 

                                                                                            Milordzie poczęstuj papierosem...

Opublikowano

1. Co do logowania sprawdz czy w sysinstall wszystko dobrze skonfigurowane.

2. Co do portmapa uruchom mendadźer zadań i zobacz czy już nie masz włączonego procesu portmap.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...