Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

FIFA 15 - Opłaca się jeszcze kupić?


Razian

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, opłaca się jeszcze kupować fifę? Nowa wychodzi dopiero za 5 miesięcy a 15 kosztuje tylko 60zł. Czy jest problem teraz złożyć dobry skład? Bo słyszałem że zawodnicy są ciężko dostępni na rynku.

Opublikowano

Witam, opłaca się jeszcze kupować fifę? Nowa wychodzi dopiero za 5 miesięcy a 15 kosztuje tylko 60zł. Czy jest problem teraz złożyć dobry skład? Bo słyszałem że zawodnicy są ciężko dostępni na rynku.

 

Kup, jeśli chodzi o fut, to przyznam, że jest trudniej złożyć dobry skład, aczkolwiek jest to możliwe.

graphic.png

Opublikowano

­Możesz kupić. Skład nie jest aż tak ciężki złożyć po widełkach cenowych niektórzy zawodnicy strasznie stanieli, a niektórzy podrożeli :D

­

Opublikowano

Nie grałem w FIFĘ 15, sam pozostałem przy FIFIE 14 i gram w nią do dziś. Nie widzę sensu kupowania praktycznie tej samej gry. Znajomi strasznie narzekają na rynek w FUT 15. Jeśli koniecznie chciałbyś kupić nowszą FIFĘ to polecam albo właśnie czternastkę, albo poczekać na szesnastkę. Ewentualnie popytaj znajomych, którzy tę grę posiadają. Z ich doświadczeń dowiedziałbyś się najwięcej.

sygnatura_1.png

Opublikowano

Twoje pieniądze, twoja wola. Jednak teraźniejsze Fify to tylko nowe okładki i kilku zawodników więcej. Jeśli masz taką potrzebę to kup. Moim zdaniem warto poczekać na 16. Może ona mnie w końcu zaskoczy jak 07 kiedyś :)

*Nieregulaminowa sygnatura

Gość Ramzes.
Opublikowano

Jak na PC to moim zdaniem nie.

W 14 jak grałem to praktycznie cały czas a w 15 zagrałem z 10 sezonów, wbiłem 1 lige i koniec z gry. Dziś gdy chciałem sobie zagrać po paru miesiącach 1 mecz i train ...

Opublikowano

Twoje pieniądze, twoja wola. Jednak teraźniejsze Fify to tylko nowe okładki i kilku zawodników więcej. Jeśli masz taką potrzebę to kup. Moim zdaniem warto poczekać na 16. Może ona mnie w końcu zaskoczy jak 07 kiedyś :)

Nic podobnego! Obecna fifa według mnie jest żałosna. W FUT'a gram od 12 i musze przyznac, ze tak slabej fify jeszcze nie widzialem, nie licza sie umiejetnosci, a co sie liczy ? EA postawila na realistyke w tej fife przez co sytuacje 100% konczace sie w innych fifach pewna bramka tutaj to jedna wielka nie wiadoma, zawodnicy potrafia nie trafic z 3m do pustej bramki mimo idalnego nakierowania na bramke i odpowiedniej sily, jest masa bledow, bugow. Bramkarze doslownie olewaja wysokie pilki kazdy lob to bramka nie wazne ze pilka przelatuje metr nad ich glowa. Obroncy przewracaja sie o siebie pilka im odskakuje a np takiemy neymarowi czy aguero nie mozna odebrac pilki, idealne wslizgi na pilke a pilka zostaje im przy nodze ! Ta fifa to jeden wielki CYRK. Ja osobiscie kupielem ja miesiac po premierze i uwazam, ze byly to najgorzej wydane pieniadze na gre. Kategorycznie odradzam Fify 15 ! Fifa World jest 100x lepsza. Przepraszam ale musialem sobie ulzyc i sie wyżalić. Pozdrawiam :D  

Opublikowano

Nic podobnego! Obecna fifa według mnie jest żałosna. W FUT'a gram od 12 i musze przyznac, ze tak slabej fify jeszcze nie widzialem, nie licza sie umiejetnosci, a co sie liczy ? EA postawila na realistyke w tej fife przez co sytuacje 100% konczace sie w innych fifach pewna bramka tutaj to jedna wielka nie wiadoma, zawodnicy potrafia nie trafic z 3m do pustej bramki mimo idalnego nakierowania na bramke i odpowiedniej sily, jest masa bledow, bugow. Bramkarze doslownie olewaja wysokie pilki kazdy lob to bramka nie wazne ze pilka przelatuje metr nad ich glowa. Obroncy przewracaja sie o siebie pilka im odskakuje a np takiemy neymarowi czy aguero nie mozna odebrac pilki, idealne wslizgi na pilke a pilka zostaje im przy nodze ! Ta fifa to jeden wielki CYRK. Ja osobiscie kupielem ja miesiac po premierze i uwazam, ze byly to najgorzej wydane pieniadze na gre. Kategorycznie odradzam Fify 15 ! Fifa World jest 100x lepsza. Przepraszam ale musialem sobie ulzyc i sie wyżalić. Pozdrawiam :D

Ale nigdzie nie napisałem że FIFA 15 mi sie podoba :) Mnie też nie powala na kolana ale napisałem tylko że jeśli ma taką potrzebę to niech kupi :) Przecież to jego pieniądze i jedyne co to możemy mu napisać plusy i minusy a ostateczna decyzja należy do niego. Dlatego ja nie podążam za tłumem i co rok nie kupuje nowej części tylko pykam w poczciwe części do 10 włącznie :)

*Nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

Witam, opłaca się jeszcze kupować fifę? Nowa wychodzi dopiero za 5 miesięcy a 15 kosztuje tylko 60zł. Czy jest problem teraz złożyć dobry skład? Bo słyszałem że zawodnicy są ciężko dostępni na rynku.

Powiem tak. Na konsole jeszcze jako tako się opłaca, na PC to tylko marnowanie pieniędzy.

O coinsy ciężko, zawodnicy mało dostępni, 70k aukcji na rynku to jest żenada, przy czym na PS jest ponad 1 mln.

CavernousEarlyIcelandichorse-size_restricted.gif

Opublikowano

Ogólnie to kupowanie fify po to żeby grać na UT jeszcze miało jakiś sens ale to co się dzieje z tym rynkiem transferowym to są już jakieś żarty. Wg. mnie nie opłaca się kupować fify lepiej zostać przy 14 i tam sobie pograć nawet na UT 

X


Opublikowano

W FIFA 16 będzie podobnie.

Też będą zakresy cenowe na karty wystawiane przez graczy, a handel monetami za zł zniknie pewnie w ogóle.

636451494245979649038.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...