Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Potrzebuję pomocy z Cash Serwerem


rap54321

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam a więc gdy chcę odpalić cash server mam:

./run: line 9: mono: command not found
./run: line 9: mono: command not found
./run: line 9: mono: command not found
./run: line 9: mono: command not found
 
 
Ma ktoś jakiś pomysł ??
+ jak chce zainstalować mono komendami z strony:
 
to mam:
 
--> Processing Dependency: libtiff.so.5()(64bit) for package: libgdiplus0-3.12-1.x86_64
--> Processing Dependency: libpng15.so.15()(64bit) for package: libgdiplus0-3.12-1.x86_64
--> Finished Dependency Resolution
Error: Package: libgdiplus0-3.12-1.x86_64 (download.mono-project.com_repo_centos_)
           Requires: libtiff.so.5()(64bit)
Error: Package: libgdiplus0-3.12-1.x86_64 (download.mono-project.com_repo_centos_)
           Requires: libc.so.6(GLIBC_2.14)(64bit)
Error: Package: libgdiplus0-3.12-1.x86_64 (download.mono-project.com_repo_centos_)
           Requires: libpng15.so.15()(64bit)
Error: Package: libgdiplus0-3.12-1.x86_64 (download.mono-project.com_repo_centos_)
           Requires: libtiff.so.5(LIBTIFF_4.0)(64bit)
Error: Package: libgdiplus0-3.12-1.x86_64 (download.mono-project.com_repo_centos_)
           Requires: libpng15.so.15(PNG15_0)(64bit)
 You could try using --skip-broken to work around the problem
 You could try running: rpm -Va --nofiles --nodigest
 
 
 
Pomoże ktoś ???

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...