Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut]Jak Dojść Do Czerwonego Lasu Poniżej 75 Lvl`u


ps19

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przedstawiam wam poradnik jak dostać się do Czerwonego Lasu (Red Las) nie mając 75 lvl`u.Może większość z was to wie,ale przyda się początkującym.

 

1.Idziemy do teleportera w m1 lub m2 lub staruszka w m2.

2.Teleportujemy się na Górę Sohan.

4.Gdy już jesteśmy na Górze Sohan idziemy w prawy dolny róg do teleportera do Lungsam

5.Gdy teleportowaliśmy się do Lungsam idziemy do teleportera o nazwie Czerwony Las.

Opublikowano

No cóż nic sie za dużo nie postarałeś dam 5 na zachęte ale według mnie lepiej jagbyś na ss to zrobił :P jak dziś będe miał to zrobie bo mi nudno i nie tylko do red lasku :P

graphic.png

76561198162331360.png

Opublikowano
4.Gdy już jesteśmy na Górze Sohan idziemy w prawy dolny róg do teleportera do Lungsam

 

Edytowałem i zmieniłem na prawy

Opublikowano

Przedstawiam wam poradnik jak dostać się do Czerwonego Lasu (Red Las) nie mając 75 lvl`u.Może większość z was to wie,ale przyda się początkującym.

 

1.Idziemy do teleportera w m1 lub m2 lub staruszka w m2.

2.Teleportujemy się na Górę Sohan.

4.Gdy już jesteśmy na Górze Sohan idziemy w prawy dolny róg do teleportera do Lungsam

5.Gdy teleportowaliśmy się do Lungsam idziemy do teleportera o nazwie Czerwony Las.

 

 

PS.Zrobię jeszcze filmik w Sobotę-Niedzielę.

Nie no rozwaliłeś mnie przyda się początkującym :)

Jak ktoś ma 75 lvl to raczej nie jest początkującym, a na mniejszym lvl to nie ma po co iść chyba że dropa kraść.

Wg mnie to niepotrzebne, a jak już byś chciał zrobić poradnik jak gdzieś dojść to powinno być to wężowe pole v2, bos malp (easy, normal, hard ) itp. A nie red las :(

 

@edit

I jeszcze jedno daje ci "-"

Pasjonat
Opublikowano

i sie przydalo bo kiedys tam sobie poszlem przez przypadek mailem48 lev a wczoraj naszlam mnie chcec usc tam a nie wiedzilam jak.

SRY CIEMNO W POKOJU NIE WIDZE KLAWIATURY.

Opublikowano

@Up

 

Najwyższa pora zainwestować w żarówki ^^.

 

@Topic

Staruszek do DT/Las Duchów/Czerwony Las- Jest od 60 lub 61 levela u teleportera.

beznazwy65.png

C Z A S_P O J E C H A Ć_Z_I D I O T A M I

W I Ę C_J E S T E M

Opublikowano

Trudno to nazwać poradnikiem. No i nasuwa się pytanie: czy mając lv 75 droga jest inna? Chyba nie. No ewentualnie mając lv 60 i wyższy można nieco skrócić sobie drogę i od razu teleportować się do Czerwonego Lasu.

Opublikowano

Hmmmm szczerze nie wiem ile w tym prawdy ale np kolega (nie widzialem tego) expi na v2 i tam typek cos kolo 10 lvla i widzi ze on na mamurach expi no to pyta czy mu moze pokazac mamurki no i reszte znacie. Pokazal mamurki a typek zaakceptowal

swoje i jego

 

 

 

EDIT KURWA NIE TEN TEMAT SRRR ;/

Daj + LUBIE PLACKI

Opublikowano

no dobra zrobiłem ten tut dla poczatkoujących (tych co idą krasc drop),a wy tu z minusami.Dodam jeszcze filmik około 20-21.

 

Jak ktoś się bedzie czepiał po co to zrobiłem to mu wlepie -

Opublikowano

Usuńce ten tut albo zamknijcie bo wiecej z niego minusów niz to warte.

Opublikowano

No tak dojść jest bardzo łatwo ale jak kraść...nie wiem jak ty to robisz ....\

Jak tu nie ma co kraść

 

 

 

TEN SPOSÓB NA KASĘ TO BEZSENS I TYLE CI POWIEM ......

Opublikowano

Jak coś prawy :P ale to jest bez sensu w dzisiejszych czasach 90% graczy wie jak tam dojść a nawet szybszy sposób jest

Mamy mod kamera

najeżdżamy na teleport i klikamy ctrl ;)

Zarejestruj się : http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/

Oddaj głos

Każdy się liczy !

Pamiętaj że Zwierzęta to nie zabawki

Oddanych głosów już ponad 427 397 Tys

Gdy liczna przekroczy 1Milion zostanie zakazane zabijanie zwierząt

W Korei

Bardzo Dziękuje tym co oddali na to głos

  • 10 miesięcy temu...
Opublikowano

Za dużo to ty tutaj nie napisałeś.Poradnik nie jest przydatny i nie wiele z niego wynika.

Turtoriala tutaj się wrzuca.

 http://www.mpcforum.pl/forum/353-tutoriale/ 

1315137143-U173186.png

 

"Ludzie mówią, że jestem pijakiem, chodnikowym równym chłopakiem..."

"Ale ja mam w sobie mordercę, wojownika, chcę zjeść Twoje serce..."

Opublikowano

Nie no, to nie ma sensu... To tak, jakby napisać tutka jak wejść na mpc:

1. Włączamy komputer

2. Łączymy się z internetem

3. Włączamy przeglądarkę

4. W pasek adresu (taki długi na dole wpisujemy empeceforum.pl)

5. i Jush!

 

Close


 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...