Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Problem z nawiązaniem połączenia, które zostało przerwane przez oprogramowanie


sriskels

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, Otoz Od niedawna Mam problem z Serwerem Minecrafta x.pl, Proboje Caly Czas na Niego Wchodzic, Ale jest Komunikat Jak w Temacie. Pomozcie!  :(

 

PS: Z Zapora Probowalem, Nadal nie dziala.

Opublikowano

­

 

Witam, Otoz Od niedawna Mam problem z Serwerem Minecrafta  x.pl, Proboje Caly Czas na Niego Wchodzic, Ale jest Komunikat Jak w Temacie. Pomozcie!  :(

 

PS: Z Zapora Probowalem, Nadal nie dziala.

 

Domenda my**.pl nie działa. Spróbuj wejść na cubega**.pl :)

(chyba wiesz jaka jest końcówka). :)

 

Jeśli nie zadziała, pobierz najnowszą jave. :3

Opublikowano

­

 

 

Domenda my**.pl nie działa. Spróbuj wejść na cubega**.pl :)

(chyba wiesz jaka jest końcówka). :)

 

Jeśli nie zadziała, pobierz najnowszą jave. :3

Nadal nie dziala, Nawet z java  :(

­

 

 

Domenda my**.pl nie działa. Spróbuj wejść na cubega**.pl :)

(chyba wiesz jaka jest końcówka). :)

 

Jeśli nie zadziała, pobierz najnowszą jave. :3

Nadal nie dziala, Nawet z java  :(

Opublikowano

­

 

Nadal nie dziala, Nawet z java  :(


Nadal nie dziala, Nawet z java  :(

 

Posiadasz jakieś zapory/antyvirusy ? Mogą one blokować dostęp.

 

Jeśli nie, to zgłoś się do administracji serwera. IP TeamSpeak mogę podać ci na PW.

 

Spróbuj odinstalować .minecraft z %appdata%'y.

Opublikowano

To jest błąd że konsola w srwerze/hostingu została wyłączona bez komendy /stop

Czyli tak jakby ktoś kliknął X i zamknął program do serwera, mam u siebie serwer na kompie i jak zamykam go tak samo mam identyczny komunikat.

 

Może to też być porządny crash serwera, jakiś błąd mapy gdzie stoisz, albo komenda ktorej używasz itd, ale ogólnie jest to zamknięcie serwera przez osobę która nim zarządza (program, właściciel)

TEMAT


 


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...