Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pomóżcie wybrać zestaw


Nihis

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.Chcę kupic komputer ale nie jestem pewny pomiędzy 2 zestawami ponieważ nie jestem za bardzo ogarniety i nie wiem co znaczy 6Gbit/s w opisie przy dysku :/.I z tego co czytałem to gtx 960 lepszy ale nie jestem pewny.Proszę o pomoc.

Z góry dzięki ;)

 

http://allegro.pl/komputer-fx8320e-8x4-0ghz-8gb-gtx960-2gb-wiedzmin3-i5294365604.html

http://allegro.pl/demon-fx-8320-8x4-0-8gb-radeon-r9-270x-2gb-usb3-i5288417960.html

Opublikowano

Nie kupuj składaków! koleś od którego kupujesz, zarabia na tym, że ty nie umiesz nic złożyć, a na np. morele.net masz składanie za 1zł a wybierasz sam podzespoły i to o wiele lepsze za tą cenę.

 

Podaj budżet i co ma być w tym zestawie (klawiatura, monitor etc. czy sama skrzynka)?

"Jesteśmy ludźmi, bo popełniamy błędy i na nich się uczymy."

Opublikowano

Chcę samą skrzynkę.Komp w miare musi byc taki żeby Wiedźmin 3 na średnich działał (na tym sądze,że będzie).Wolałbym Amd procesor bo jestem do Amd jakoś przywiązany :P Cena do 2350zł.

Opublikowano

A co sądzisz żeby tak i5 zamienić na FX-8320-50? Też na tym procku by poszedł  Wieśiek ,a Amd jest tańszy wjęc kase wtedy do karty graficznej można dołożyć???A no i jak już z morele.net zamawiam to Oni mi wyślą podzespoły czy tam złożą?

Opublikowano

A co sądzisz żeby tak i5 zamienić na FX-8320-50? Też na tym procku by poszedł  Wieśiek ,a Amd jest tańszy wjęc kase wtedy do karty graficznej można dołożyć???A no i jak już z morele.net zamawiam to Oni mi wyślą podzespoły czy tam złożą?

Jak zmienisz i5 na FX to stracisz sporo na wydajności a co do złożenia kompa to dodajesz to do koszyka http://www.morele.net/montaz-komponentow-zestaw-komputerowy-od-trzech-elementow-bez-dodatkowego-chlodzenia-266770/i przychodzi złożony 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...