Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czemu tak łatwo da się zniszczyć ten samolot?


Danio1417

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Po prawie 9 miesięcznej przerwie wróciłem do WT. Wszystko pięknie, mam brytyjskie samoloty na 4 tierze. Wchodzę do bitwy i nie wiem co się dzieje... Non stop ginie mi pilota (nie lecę na czołówki) urywa się skrzydło albo ogon, w Beaufighterze mk21 to samo a pamiętam że zawsze zniszczenie tego samolotu było dosyć trudne. Pierwszy lepszy myśliwiec ubija mnie na krótką serię gdy ja wywalam cały magazynek z 500m a on pomimo uszkodzeń dalej sobie leci... Powiedzcie mi co jest nie tak ? :D

Opublikowano

Witam.

Po prawie 9 miesięcznej przerwie wróciłem do WT. Wszystko pięknie, mam brytyjskie samoloty na 4 tierze. Wchodzę do bitwy i nie wiem co się dzieje... Non stop ginie mi pilota (nie lecę na czołówki) urywa się skrzydło albo ogon, w Beaufighterze mk21 to samo a pamiętam że zawsze zniszczenie tego samolotu było dosyć trudne. Pierwszy lepszy myśliwiec ubija mnie na krótką serię gdy ja wywalam cały magazynek z 500m a on pomimo uszkodzeń dalej sobie leci... Powiedzcie mi co jest nie tak ? :D

Zmienili fizyke pocisków i model uszkodzeń wraz z dodaniem nowych niemieckich pocisków z gładkimi sciankami które mają 3-4 razy więcej gram trotylu czy co to tam było.

1372333810-U137250.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...