Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Przenoszenie na Piekielne Katakumby PandoraMT2


psuj

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tak jak w temacie

jak przeniesc osobe o nizszym lvlu niz 120 na piekielne katakumby

slub odpada za duza roznica lvli

KamerMod nie dziala funkcja "przywołaj czlonka grupy"

wiem ze inni gracze oferuja tzw usluge przeniesienia

widzialem na mapie od 120 lvlu nizsze lvle

oczywiscie nikt nie chcial powiedziec co i jak

diablo3x.png


Opublikowano

znalazlem rozwiazanie w grze

wiec tak:

szukamy osoby z min 120 lvl

120 lvl musi byc zalozycielem grupy, oraz posiadac klucz kryształu duszy

grupe zakladamy na ch4, logamy sie do lochu pajakow V1 (faktycznie jestesmy na ch1 - zbugowany loch)

120 lvl zasuwa na koniec mapy do tego gostka co przenosi na drugi poziom katakumb (mozna jechac na kamermodzie, od poczatku mapy lewo-skos)

120 lvl oddaje mu klucz, osoba ktora ma byc przeniesiona na 2 poziom katakumb w czasie ładowania się mapy musi non stop wciskac klawisz ESC

w czasie ładowania sie mapy osobę przenoszoną moze wywalic do okna logowania sie

nie ma co sie martwic wystarczy ponownie zalogowac sie do gry i jestesmy na 2 poziomie katakumb

po wywaleniu mnie z gry logowalem sie na ch4

klawisz ESC wciskamy po to zeby pojawily sie potwory, bez ESC NIEMA potworow (dotyczy to zalozyciela jak i osoby przenoszonej, zalezy kto ma expic lub isc na Azraela)

triki typu: zmien postac, wyloguj - cofaja osobe przenoszona do lochu pajakow

UWAGA: mozna expic na kamermodzie (w czasie przenoszenia sie musisz byc zalogowany na kamermodzie),

potwory nie respia sie, trzeba dokladnie pobiegac po calej mapie, zeby wybic wszystko co jest, polecam do tego kamermoda

od 95-110 lvlu dwa razy przemosilem sie na katakumby (mam woja 120 lvl wiec bylo za free :))

 

wyjasnione proszę o zamknięcie

diablo3x.png


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...