Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukasz przyjaciół do gry? Szukasz osób do gildii? - Napisz tutaj!


Harajuku

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

479531443301412815990.png


Szukasz przyjaciół do gry, a może chcesz zaprezentować swoją gildię? Skorzystaj z poniższego wzoru i skontaktuj się z innymi graczami!


 


 


 


 


 


Szukam przyjaciół do gry / szukam gildii:


 


  • Nick:
  • Klasa:
  • Poziom:
  • Kontakt:
  • Informacje dodatkowe:

 


Przyjmę do gildii:


 


  • Nazwa gildii:
  • Kontakt:
  • Wymagania:
  • Opis gildii:
Opublikowano

Szukam przyjaciół do gry / szukam gildii:


 


  • Nick: TommaisteR
  • Klasa: Duelist
  • Poziom: ~25
  • Kontakt: http://steamcommunity.com/profiles/76561198015857966
  • Informacje dodatkowe: Mam 17 lat. Jeśli ktoś będzie zainteresowany wspólną grą, to proszę mnie dodać na steam. Możemy również pograć w inne gry (np. CS:GO, ranga MGE). W PoE dużego doświadczenia nie mam, ale myślę, że się dogadamy. :)

Pomogłem? Kliknij " Lubie To! "

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Witam! Chciałbym zacząć grę ale nigdy wcześniej w nią nie grałem, szukam kogoś do gry, najlepiej w wieku 16+ ( sam mam 18 lat). Mile widziane poczucie humoru oraz komunikator głosowy. Kontakt : MPC oraz skype : satan.ista

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Szukam przyjaciół do gry / szukam gildii:


 


  • Nick: UlicznyFighter
  • Klasa: Duelist
  • Poziom: ~20 i ciągle rośnie :)
  • Kontakt: Gra albo pw
  • Informacje dodatkowe: 17 lat, ogarnięty, posiadam mikrofon

2vsrm1t.jpg


  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Szukam przyjaciół do gry

  • Nick: ZeuS_Powerr_POL
  • Klasa: duelist
  • Poziom: 62
  • Kontakt: STEAM-->http://steamcommunity.com/profiles/76561198177051470/
  •               SKYPE-->Tomek xD (awatar taki pingwin)  może być też ts3 jak kto chce
  • Informacje dodatkowe: Mam 16 lat (wiem wiem gimb i te sprawy) ogarnięty, tylko trochę jeszcze nie ogarniam gry takich już zaawansowanych żeczy typu recipe u vendor itp.Posiadam mikrofon (może troszeczkę szumić)
Opublikowano

  • Nick: LoliconPL

Klasa: Witch

Poziom: 21+ (mogę zacząć od nowa)

Kontakt:gra  skype: limo822

Informacje dodatkowe: mam 18 lat oraz bardzo dużo czasu, szukam gildii lub osób do wspólnego grania

784091427630431250239.png
:D

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

eMPower


 


iqovEV5.png


 


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


 


Podróż po Wraeclast jest bardzo niebezpieczna, na każdym kroku musisz stawić czoła wrogom którzy chcą twojej krwi, a chwila nieuwagi pozbawi cię życia.


Zastanawiałeś się kiedyś nad znalezieniem odpowiednich kompanów do wspólnych wypraw?


Gildia eMPower zrzesza najlepszych graczy HC, a w jej szeregach znajdują się najlepsi.


Aktualnie rekrutacja jestOTWARTA - przyjmujemy nowych rekrutów bez specjalnych wymogów, w późniejszym terminie planowana jest selekcja.


 


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


 


Oferujemy:


 


  • Team Speak (posiadamy własny)
  • Wspólne levelowanie/mapkowanie
  • Gulid Stash (nie tolerujemy leecherów - bierz tyle ile sam dajesz)
  • Pomoc w rozgrywce
  • Aktywną społeczność 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


 


Aktualnie przygotujemy się do startu na nowej lidze HC która startuje w grudniu


 


Kontakt:


SathMenthu (PW / ID W GRZE: SathMenthu)


AnyOne (ID W GRZE: MEGAWOJCIECH)


 


 


  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...