Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukasz przyjaciół do gry? Szukasz osób do gildii? - Napisz tutaj!


Harajuku

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

479531443301412815990.png

Szukasz przyjaciół do gry, a może chcesz zaprezentować swoją gildię? Skorzystaj z poniższego wzoru i skontaktuj się z innymi graczami!

 

 

 

 

 

Szukam przyjaciół do gry / szukam gildii:

 

  • Nick:

  • Serwer:

  • Klasa:

  • Poziom:

  • Kontakt:

  • Informacje dodatkowe:

 

Przyjmę do gildii:

 

  • Nazwa gildii:
  • Serwer:
  • Kontakt:
  • Wymagania:
  • Opis gildii:
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Szukam przyjaciół do gry.

 

  • Nick: Ustalimy

  • Serwer: Ustalimy

  • Klasa: Ustalimy

  • Poziom: Zaczynam od nowa 

  • Kontakt: PW Tutaj

  • Informacje dodatkowe:18 lat,Wymagam mikrofonu i 16+,gra bez spiny ,Pozdrawiam .

sygna00e9.png
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Przyjmę do gildii:

 

  • Nazwa gildii: Lost Heaven
  • Serwer: BLACKTIDE
  • Kontakt:
  • Jak do nas dołączyć?
    Napisz do jednej z niżej wymienionych osób.
    Kontakt In Game:
    StanY - StanY.4731
    Bujawka- Bujawka.5437
    Bądź do naszej Pani Oficer:
    Lady Embla - Rita.8490
     
  • http://www.lostheaven.com.pl
  • Wymagania:
  • Czego oczekujemy:[/b]
    - Bycia sobą,
    - Aktywności i zaangażowania w grze,
    - W czasie gry przebywania na TS,
    - Wieku 18+,
    - Reprezentowania gildii,
  • Opis gildii:Lost Heavenjest stale rozwijającą się Polską Gildią Multigamingową, której sekcja GW2 działa na serwerzeBLACKTIDE
  • Jest ona założona przez grupę doświadczonych graczy. Dlatego też rdzeń stanowią osoby wytrwałe o bogatym doświadczeniu w grach.
  • Niemniej należy zaznaczyć, że nie jesteśmy Gildią nastawioną na hardcore i maksymalne farmienie. Dla nas dużo bardziej liczy się swoboda i przyjemność z gry.
  • Chcemy aby członkowie LH byli zadowoleni, a nie myśleli o grze jak o drugiej pracy, w której trzeba wyrobić normę by nie zostać wyrzuconym.
  • Do naszych szeregów przyjmujemy graczy z każdym lvlem oraz doświadczeniem ingame, ponieważ ważniejsze jest dla nas to, kim TY jesteś i jakie jest Twoje zaangażowanie w grę. Pomagamy się rozwijać nowym graczom.
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Przyjmę do gildii:


 


  • Nazwa gildii: Infinite Pain
  • Serwer: Desolation
  • Kontakt: ts3.neverlose.pl kanał 95 hasło: tpvp
  • Wymagania: Poczucie humoru i zryta bania, ale dla normalnych tez sie znajdzie miejsce.
  • Opis gildii: Polecam wejść na kanał tsa i samemu się przekonać.
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Z racji tego że moderator zamknął mój temat (wg. mnie niesłusznie, bo PvP w GW jest osobnym tematem od "retarded PvE players") to piszę tutaj.
Szukam osób do farmu fame, potrzebny main team, alty są już coverowane przeze mnie. Potrzebujemy invoke/prot/healer/front(derv najpewniej)/ritu(zdałby się). 
Potrzeba nam osób znających mechanikę HA, więc zostaniesz zabrany na 2/3 "test runy" przed tym aż dojdziesz do teamu (fame za frajer też nie dostaniesz) by okazało się czy masz jakiekolwiek predyspozycje. Jak umiesz grać to GG i capujesz z nami HoHa, a jak nie to "go PvE".

P.S. Jak grałeś kiedyś RTL albo R/W to nawet nie pisz bo jesteś gorszy od graczy PvE ;)

Wspieram ludzi chętnych do zrozumienia pisania botów w GW1 na silnikach GW:API/GWA2/GW Bible.
Jeżeli potrzebujesz troubleshootingu z wstawionym przeze mnie botem pisz na PM, jednak musisz dokładnie opisać problem.

 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Szukam przyjaciół do gry.

 

  • Nick: Chyyku

  • Serwer: Ustalimy

  • Klasa: Ranger/Thief

  • Poziom: Zaczne od nowa

  • Kontakt: PW Tutaj 

  • Informacje dodatkowe:13 lat , Ogar , Troszke gra w gw2 , moze być ts3 Pozdrawiam .

"Ból to tylko kwestia siły woli , im silniejsza wola tym więcej wytrzymasz!"

 

Pomogłem ? Daj Like'a!

  • 2 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...