Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

BoL Vip czy opłaca się aktualnie kupić? Oraz czy jest jakieś darmowe EVADEE?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Opłaca się, a Evadee jest pod cracked, ew. evade możesz używac - darmowe.

Jeżeli nie potrafisz wykorzystać
każdej danej Ci chwili,
to nie zasługujesz na ani jedną
dodatkową sekundę.

Opublikowano

Cracked Evadee - bolcracks.pw

 

Oplaca sie kupic jezeli chcesz wydac hajs na skrypty :)

No właśnie nie chce kupować skryptów, a che wbić szybko D V :D darmowe nie dadzą rady ? :>

­

Opłaca się, a Evadee jest pod cracked, ew. evade możesz używac - darmowe.

O jakie dokładnie darmowe Evade chodzi ??

Opublikowano

http://bolcracks.pw/scripts

 

Evade Rev... wiem że pisze outdate ale u mnie działa ;] 

Resztę aktywnych skryptów masz w ty temacie http://www.nulled.io/topic/6672-58-working-scripts-working-95/?hl=katarina

Kurde tylko, że mi ten FINN nie działa :/ Ogarnąłem all teraz odpaliłem i nic. W grze nic nie ma :/

­

Opublikowano

Bypass od finna to syf. Nie polecam śmierdzi keyloggerem, do tego zżera zbyt dużo zasobów. http://www.nulled.io/topic/3718-release-bolvip-032-antiinfection/ten jest znacznie lepszy polecam. Aktualnie bol działa. Evadera to tylko Evadee Revolution. Evadeee od Weee sie nie opłaca za 50 ojro. Oczywiście must have to SAC:R a reszta to skrypty pod SAC:R, więcej nie potrzebujesz żeby wbić djamonda. xD

 

https://raw.githubusercontent.com/frneo/BoL/master/Scripts/EvadeRevolution.lua

Opublikowano

Bypass od finna to syf. Nie polecam śmierdzi keyloggerem, do tego zżera zbyt dużo zasobów. http://www.nulled.io/topic/3718-release-bolvip-032-antiinfection/ten jest znacznie lepszy polecam. Aktualnie bol działa. Evadera to tylko Evadee Revolution. Evadeee od Weee sie nie opłaca za 50 ojro. Oczywiście must have to SAC:R a reszta to skrypty pod SAC:R, więcej nie potrzebujesz żeby wbić djamonda. xD

 

https://raw.githubusercontent.com/frneo/BoL/master/Scripts/EvadeRevolution.lua

Działa to aktualnie co mi podałeś teraz ? :D

­

Opublikowano

Tak działa wszystko. Jeszcze mam SAC:R 90 :) tylko Evadeee crakced jest płatne więc w/e. Evade Revolution też jest dobre tylko nie ma humanizera...........

 

W dodatku ten bypass ma wbudowany tzw. anty injector. Czyli jak będziesz mial go odpalonego i spróbujesz odpalić wiersz poleceń bypass go zamknie od razu. Ma to na celu zapobiegniecie tego co się ostatnio stało po infekcji VPrediction czyli czyszczenia dysku C:/

Opublikowano

Tak działa wszystko. Jeszcze mam SAC:R 90 :) tylko Evadeee crakced jest płatne więc w/e. Evade Revolution też jest dobre tylko nie ma humanizera...........

 

W dodatku ten bypass ma wbudowany tzw. anty injector. Czyli jak będziesz mial go odpalonego i spróbujesz odpalić wiersz poleceń bypass go zamknie od razu. Ma to na celu zapobiegniecie tego co się ostatnio stało po infekcji VPrediction czyli czyszczenia dysku C:/

Ziomuś wielkie dzięki :D w końcu zaczęło coś działać xD masz jakiś komunikator GG, SKYPE ?? 

 

 

PS : Tylko zaczęło mi spamić na zielono na czacie :D " invalidy key to next "  wiesz czym to może być spowodowane ? Może liby potrzeba zupdetować.

 

EDIT : Skrypty wczytuje już normalnie lecz nie działają :/ tylko jakiś spam na czacie mam.

­

Opublikowano

Ziomuś wielkie dzięki :D w końcu zaczęło coś działać xD masz jakiś komunikator GG, SKYPE ?? 

 

 

PS : Tylko zaczęło mi spamić na zielono na czacie :D " invalidy key to next "  wiesz czym to może być spowodowane ? Może liby potrzeba zupdetować.

 

EDIT : Skrypty wczytuje już normalnie lecz nie działają :/ tylko jakiś spam na czacie mam.

­

Siemka mógł byś dać na hosting http://www.nulled.io/topic/3718-release-bolvip-032-antiinfection/?? bo nie moge tego sciągnąć i tak ogólnie sie zarejstrowac. Lub podać skype.

Opublikowano

Ziomuś wielkie dzięki :D w końcu zaczęło coś działać xD masz jakiś komunikator GG, SKYPE ?? 

 

 

PS : Tylko zaczęło mi spamić na zielono na czacie :D " invalidy key to next "  wiesz czym to może być spowodowane ? Może liby potrzeba zupdetować.

 

EDIT : Skrypty wczytuje już normalnie lecz nie działają :/ tylko jakiś spam na czacie mam.

­

 

Dodałbyś do znajomych na skype??   adam.jaroszewski9

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...