Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

1Bot muzyczny ts3 (czy da się jakoś ustawić by odtwarzał tylko muzykę a nie dźwięki systemowe czy dźwięki z gry)


MasłoMaślane

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bot muzyczny ts3 (czy da się jakoś ustawić by odtwarzał tylko muzykę a nie dźwięki systemowe czy dźwięki z gry)

Dziwne pytanie gdyż mój kolega ma serwer chciał bym postawił bota stoi na moim PC lecz gdy gram słychać dźwięki z gry itp.. Czy da się odtwarzać tylko muzykę np z Winampa,YouTube.

Opublikowano

Bot muzyczny ts3 (czy da się jakoś ustawić by odtwarzał tylko muzykę a nie dźwięki systemowe czy dźwięki z gry)

Dziwne pytanie gdyż mój kolega ma serwer chciał bym postawił bota stoi na moim PC lecz gdy gram słychać dźwięki z gry itp.. Czy da się odtwarzać tylko muzykę np z Winampa,YouTube.

 

Tak musisz zainstalować Virtual Audio Cable i przez niego puszczać muzykę.

Opublikowano

Polecam darmowy odpowiednik tego programu VB-Audio.

Instalujesz program, klikasz prawym na głośniczek na pasku, klikasz urządzenia do nagrywania i upewniasz się czy masz włączone "Cable Output, VB-Audi virtual cable"

Potem wchodzisz na TSa i w urządzeniach do przechwytywania ustawiasz właśnie ten Cable Output. Potem ściągasz AIMP do odtwarzania muzyki, i w aimpie ustawia -> Odtwarzanie -> urządzenia do odtwarzania -> Cable Input

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...