Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

NovaMT2 - Szukam Teamu do stworzenia nowego serwera Metin 2 ;)


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam ;) Stworzyłem ten temat by znalezć osoby interesujące się serwerami Metin 2. Serwer NovaMt2 juz kiedyś był i jest jemu poświęcona strona , bardzo miło wspominam ten serwer na którym grałem w 2009 r. Chciałbym zrobic podobny ale ulepszony serwer nie jakieś Xenoxy i inne easy tylko serwer medium. Szukam osób do zrobienia skryptu itemshop oraz strony, osoby do pomocy z ogarnianiem i dodawaniem nowych przedmiotów, map do serwera. Ogólnie przyda się każdy co ma jakąś wiedze .Jeśli się nadajesz napisz co zaoferujesz i czego oczekujesz .

 

Serwer będzie oczywiscie postawiony na serwerze Dedykowanym lecz na czas budowy będzie na zwykłym VPS ;)

 

 

Oferuje: Oczywiście odzowną range na serwerze [GA]

Miłą atmosfere ;)

I na razie tylko tyle moge zaoferować

 

Oczekuje: Pomocy z serwerem/plikami/stroną/itemshop/nowymi itemami/mapami

oczywiście nie wszystko wymienione wyżej ma należeć do jednej osoby lecz do wielu. Każdy w czymś jest lepszy ;)

 

Kontakt: [email protected]

Opublikowano

Z tego co przeczytałem wygląda to tak:

Oferujesz gówniany przedrostek

a oczekujesz, że ktoś odpierdoli za Ciebie robotę, mam racje?

Opublikowano

Turon dobrze to ująłeś  :D Osoba która napisała temat tak naprawdę nic nie oferuje z swojej strony, wiec nie widzę sensu współpracy. 

Opublikowano

Tak wlasnie ;) I oferuje tez darmowy hosting na hamachi .... Chyba musze placic z wlasnej kieszeni za Hosting?

 

Niektórzy pomagają bezinteresownie i takich ludzi podziwiam ;)

 

 
PS: Jak ktos chce hajs za pomoc z plikami to piszcie ceny pod wiadomościa .
 
flyby "Jak kraść, to k***a kraść z pasją" co "to ku***a" jest...
Opublikowano

Tak wlasnie ;) I oferuje tez darmowy hosting na hamachi .... Chyba musze placic z wlasnej kieszeni za Hosting?

 

Niektórzy pomagają bezinteresownie i takich ludzi podziwiam ;)

 

 

PS: Jak ktos chce hajs za pomoc z plikami to piszcie ceny pod wiadomościa .

 

flyby "Jak kraść, to k***a kraść z pasją" co "to ku***a" jest...

Jest zakaz handlu w tym dziale, podaj najlepiej email, gg, skype cokolwiek.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...