Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Gta V Przestał Działać


Slava_RafixMen

Na kogo zagłosujesz w wyborach prezydenckich 2015?   

  1. 1. Na kogo zagłosujesz w wyborach prezydenckich 2015?

    • Andrzej Duda
      0
    • Adam Jarubas
      0
    • Janusz Palikot
      0
    • Janusz Korwin-Mikke
      0
    • Magdalena Ogórek
      0

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

już działa można zamknąć !!  tematzsopw1t12i7k.jpg:)       post-1282226-0-28249800-1431010714.gif

"Życie jest prawdziwe, gdy ma się cele".
wqdz690429546a.GIF Piszę poprawnie po polsku.
89% ankietowanych graczy uważa że grafika jest najważniejsza, jeśli należysz do pozostałych 11% wklej to do podpisu!![/size]
2% MPC Forum lubi Mou ,jeżeli należysz do tych 98% wklej to do sygnatury.

 

Opublikowano

­.

"Życie jest prawdziwe, gdy ma się cele".
wqdz690429546a.GIF Piszę poprawnie po polsku.
89% ankietowanych graczy uważa że grafika jest najważniejsza, jeśli należysz do pozostałych 11% wklej to do podpisu!![/size]
2% MPC Forum lubi Mou ,jeżeli należysz do tych 98% wklej to do sygnatury.

 

Opublikowano

­////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

"Życie jest prawdziwe, gdy ma się cele".
wqdz690429546a.GIF Piszę poprawnie po polsku.
89% ankietowanych graczy uważa że grafika jest najważniejsza, jeśli należysz do pozostałych 11% wklej to do podpisu!![/size]
2% MPC Forum lubi Mou ,jeżeli należysz do tych 98% wklej to do sygnatury.

 

Opublikowano

­.

"Życie jest prawdziwe, gdy ma się cele".
wqdz690429546a.GIF Piszę poprawnie po polsku.
89% ankietowanych graczy uważa że grafika jest najważniejsza, jeśli należysz do pozostałych 11% wklej to do podpisu!![/size]
2% MPC Forum lubi Mou ,jeżeli należysz do tych 98% wklej to do sygnatury.

 

Opublikowano

­.

"Życie jest prawdziwe, gdy ma się cele".
wqdz690429546a.GIF Piszę poprawnie po polsku.
89% ankietowanych graczy uważa że grafika jest najważniejsza, jeśli należysz do pozostałych 11% wklej to do podpisu!![/size]
2% MPC Forum lubi Mou ,jeżeli należysz do tych 98% wklej to do sygnatury.

 

Opublikowano

Masz aktualne sterowniki graficzne?

Na zagranicznych forach piszą, że niektóre karty graficzne mają ten problem, że gra działa tylko na starych sterownikach (nie tych dedykowanych pod GTA V).

Ściągnij ze sceny producenta sterowniki o ze dwie wersje starsze i zobacz, a nuż pomoże. I tak nie masz nic do stracenia.

who cares?

Opublikowano

­.

"Życie jest prawdziwe, gdy ma się cele".
wqdz690429546a.GIF Piszę poprawnie po polsku.
89% ankietowanych graczy uważa że grafika jest najważniejsza, jeśli należysz do pozostałych 11% wklej to do podpisu!![/size]
2% MPC Forum lubi Mou ,jeżeli należysz do tych 98% wklej to do sygnatury.

 

Opublikowano

Skontaktuj się z obsługą Rockstar Support, a ja przedstawię rozwiązanie problemu (tego samego) przez Pana Jarka. Aha i pokaż nam plik Dokumenty\Rockstar Games\GTA V\bootstrap.txt i launcher.log.

 

Witaj,

 

Postaramy się znaleźć źródło problemu najszybciej jak tylko możemy.

 

W oparciu o dalszą analizę przesłanych plików DxDiag i MSinfo, chcielibyśmy abyś spróbował poniższych kroków:

 

Re-instalacja Microsoft .NET Framework 3.5 w oparciu o ten poradnik: http://windows.micro...f#1TC=windows-7

Upewnij się, że Framework .NET 3.5 jest całkowicie wyłączony. Następnie naciśnij OK i uruchom ponownie komputer. Dopiero teraz całkowicie włącz Framework .NET 3.5.

 

Re-Instalacja Microsoft Visual C++ 2008 SP1. Możesz się odnieść do tego artykułu: http://www.microsoft...ls.aspx?id=5582

 

Re-Instalacja DirectX. Możesz się odnieść do tego artykułu: http://www.microsoft...ls.aspx?id=8109

 

Odinstaluj grę i aplikację Social Club

 

Zainstaluj CCleaner i uruchom skanowanie.

 

Ponownie zainstaluj grę (jeżeli istnieje taka możliwość, proszę zainstalować grę na partycji systemowej) i Social Club. Przed uruchomieniem gry, uaktualnij je manualnie.

Poniżej znajduje się link do najnowszej wersji Social Club: https://support.rock...cation-Download

 

Jeżeli żaden z powyższych kroków nie rozwiąże problemu, proszę odpowiedź na tą wiadomość załączając uaktualnione pliki DXDiag oraz MSinfo.

 

Z poważaniem,

 

Jarek

Rockstar Support

wqdz690429546a.GIF Piszę poprawnie po polsku.

Opublikowano

I jeszcze dostalem ostrzeżenie,że nie wnosi nic do tematu jak nic jak mu jak byk wyskoczyło,że musi aktywowac gre czyli nie ma orginała 

Ps:Wsadź cracka a jakiego to juz ci tu nie napisze

Opublikowano

­możecie zamknąc ten temat do administracji mpcforum pisze to !!!

"Życie jest prawdziwe, gdy ma się cele".
wqdz690429546a.GIF Piszę poprawnie po polsku.
89% ankietowanych graczy uważa że grafika jest najważniejsza, jeśli należysz do pozostałych 11% wklej to do podpisu!![/size]
2% MPC Forum lubi Mou ,jeżeli należysz do tych 98% wklej to do sygnatury.

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...