Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[MW] Powrót do przeszłości, COD4 zacina się


Maximus1221

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Do rzeczy:

 

1. Przy wyborze serwerów zacina się COD, odwiesić można go klikając przycisk "windows" ale to tylko na 2-3 sekundy potem problem powraca.

 

2. Jest coś takiego jak "lustrzana mapa, głębia pola i blask", w skrócie chodzi o to że na większe dystane (np. mapa crossfire) nie mogę dorwać gościa snajperką na drugim końcu mapy bo mam oślepiające białe światło. To samo jest nawet gdy mam broń na biodrze

U mnie w tematach 1 post = 1 like  :) 

 

 

Opublikowano

1.Proówałeś reinstallować grę?

2.Wyłącz?

1. Tak

2. Mam wyłączone i właśnie w tym rzecz

U mnie w tematach 1 post = 1 like  :) 

 

 

Opublikowano

Okej, dowiedziałem się, że grasz na Hardcore xD. Pobaw się jasnością. Co do pkt 1 nie mam pojęcia nadal.

Opublikowano

­2. każdy tak ma, lol

Nie, kiedyś grałem to takiej jasności nie było

U mnie w tematach 1 post = 1 like  :) 

 

 

Opublikowano

Zmieniałeś CFG?

 

@Edit: inaczej, podeślij mi ss'a.

Nic nie zmieniane, sam robiłem kiedyś CFG wiem o co w tym chodzi

U mnie w tematach 1 post = 1 like  :) 

 

 

Opublikowano

Nic nie zmieniane, sam robiłem kiedyś CFG wiem o co w tym chodzi

 

Masz xFire? Jak tak to napisz do mnie: dzudzu20

Podeślę Ci swoje CFG i zobaczysz czy coś się zmieniło.

Opublikowano

1. Przyczyną może być xFire, który nie jest kompatybilny z tą częścią gry. Ew. Zreinstaluj grę i usuń z niej wszystko co dograłeś / edytowałeś.

Jeżeli nie potrafisz wykorzystać
każdej danej Ci chwili,
to nie zasługujesz na ani jedną
dodatkową sekundę.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...