Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL][Autorski] Popełnij samobójstwo za pomocą komendy!


Helyx

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć, nie miałem co robić, więc napisałem dla was plugin na popełnienie Samobójstwa :)


Polega on na tym ,że gracz wpisuje komendę: "suicide" i po jej wykonaniu zabiera mu 20 serduszek. (odwrotność leczenia)


Napisany był z nudów, prosty jak cholera nawet funkcja jest bardzo prosta.


Plugin pisany był w 2 class'ach. ( Main i Command )


 


Download:



https://mega.co.nz/#!2cFRxaJR!s5xpJC2MIPqyRiu5HWMADBdCUes_o8DXXhMQmuTVfzo

Skan:



https://www.virustotal.com/pl/file/0fd6f7610bfe363c770c2941038d13ca831e4fa0025af17ef132a2ea90d62ded/analysis/1430390835/

Bugi:


 


Obecnie nie znaleziono!


 


Aktualizacje:


 


1.0 -> 30-04-2015


Wydanie pluginu


 


1.1 -> 30-04-2015 


Zmieniono nazwy class


Dodano Loggera


Zmieniono komendę na "suicide"


Usunięto § a zamiast tego dodano ChatColor


 


 


os5aj2.jpg


 


Jak ktoś chce go używać to proszę :)


Opublikowano

Masz plusa za to że to jest plugin ale już w MC jest komenda kill więc wystarczy zrobić alias.

Opublikowano

Trochę bez sensu :/

­

 

Ale pomijając fakt samej przydatności, wróćmy do kodu.

 

1. Nie nazywamy klas po polsku, tak się przyjęło i tak jest poprawnie bo nie wiesz, czy kiedyś nie będzie tego oglądać ktoś z zagranicy :)

2. Nie używaj System.out.println, tylko

Logger.getLogger("Minecraft").log(Level.INFO, "Tekst"); 
Logger.getLogger("Minecraft").log(Level.SEVERE, "Blad"); 

:)

 

3. Nie używaj paragrafów w wiadomościach, co jeżeli ten znak się zmieni na jakiś inny? Lipa, połowa pluginów nie będzie działać.

Poza tym jest to niepoprawne, bo kolorów w minecraft jest 16, nie więcej :) (tzw. kolory HEX).  Używaj ChatColor lub zrób metodę

public static String setHEX(String s) 
{
      return ChatColor.translateAlternateColorCodes('&', s);
}

Reszta jest dobrze, bo mało tu do oceniania, zbytnio nie zaszalałeś :D

 

ale plus za to że nie skrypt.

Moja oficjalna strona! :)

http://socketbyte.pl/ 

Opublikowano

/zabijsie :D

Ale przynajmniej plugin a nie jakiś gówno-skrypt.

 

Dziękuje za pozytywną odpowiedź :)

Masz plusa za to że to jest plugin ale już w MC jest komenda kill więc wystarczy zrobić alias.

To samo co @WYZEJ

 

Trochę bez sensu :/

­

 

Ale pomijając fakt samej przydatności, wróćmy do kodu.

 

1. Nie nazywamy klas po polsku, tak się przyjęło i tak jest poprawnie bo nie wiesz, czy kiedyś nie będzie tego oglądać ktoś z zagranicy :)

2. Nie używaj System.out.println, tylko

Logger.getLogger("Minecraft").log(Level.INFO, "Tekst"); 
Logger.getLogger("Minecraft").log(Level.SEVERE, "Blad"); 

:)

 

3. Nie używaj paragrafów w wiadomościach, co jeżeli ten znak się zmieni na jakiś inny? Lipa, połowa pluginów nie będzie działać.

Poza tym jest to niepoprawne, bo kolorów w minecraft jest 16, nie więcej :) (tzw. kolory HEX).  Używaj ChatColor lub zrób metodę

public static String setHEX(String s) 
{
      return ChatColor.translateAlternateColorCodes('&', s);
}

Reszta jest dobrze, bo mało tu do oceniania, zbytnio nie zaszalałeś :D

 

ale plus za to że nie skrypt.

Dzięki, poprawię i może cosciekawego jeszcze dodam :)

Opublikowano

@Aktualizacja:

 

Zmieniono nazwy class

Dodano Loggera

Zmieniono komendę na "suicide"

Usunięto § a dodano ChatColor

Opublikowano

cały kod na zabicie :)

oczywiście klasa na komendę ..

 

kod dosłownie na 5 min opierdzielania sie ..

i to pisałeś z nudów ?

 

 

 
  public boolean onCommand(CommandSender sender, Command cmd, String label, String[] args)
  {
    if (sender.hasPermission("tools.kill")) {
      if ((args.length == 0) && 
        ((sender instanceof Player))) {
        Player p = (Player)sender;
        p.setHealth(0.0D);
        p.sendMessage(ChatColor.RED + "Popelniles samobojstwo !");
        return true;
      }
    return false;
  }
}
 
Opublikowano

Po kiego grzyba dodawać rozszerzenie (tzw plugin) jak to już jest zaimplementowane w bukkicie, nawet chyba w vanilia server, jak już tak bardzo chciałeś se potrenować to poco to udostępniać jak nie ma to żadnego sensu wrzucać coś co już jest wbudowane w serwery domyślne a aliasy łatwo zmienić na jakie się chce.. bez komentarza to pozostawie

963711463719651277415.png

|<|®Krzysztofa®|>|




Opublikowano

Lepszy plugin niż skrypt daje okejke za chęci :P

Do gry nie wszedłem na moment, i nie, nie wszedłem dla monet


Wiem to, gdy tęsknie za domem, i kiedy pędzę na koniec Do gry nie wszedłem na moment, i nie, nie wszedłem dla monet


Wiem to, gdy tęsknie za domem, i kiedy pędzę na koniec 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...