Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

GTA V na INTEL+AMD GPU (na AMD)! Nie potrzebujemy aktualizacji od R*!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

Ostatnio pisałem o sposobie odpalenia gry - dało się to zrobić na zintegrowanej karcie graficznej ;) Teraz znowu ktoś wynalazł sposób, ale na odpalenie z kartą AMD :P
Jest jeden warunek - musimy posiadać windowsa 10 w wersji Technical Preview (nie sprawdzałem na Windows 8/8.1)

No więc...
Wchodzimy w menadżer urządzeń
Rozwijamy listę "Karty graficzne"
Powinny być tam 2 karty: AMD RADEON oraz INTEL HD
Na karcie graficznej AMD przyciskamy PPM i wchodzimy we właściwości>Sterownik
Jeżeli nadal czytasz ten poradnik to oznacza to, że masz sterownik w wersji
14.xxx.xxx.xxx (dołączany do AMD BETA DRIVERS 15.4) lub starszej.
My do odpalenia gry potrzebujemy sterownika w wersji
15.xxx.xxx.xxx
Więc wracamy do menadżera i kart graficznych.
PPM na kartę AMD i wybieramy aktualizację sterownika
(HeHe... Pozdrawiam tych którzy instalując zmodowane 13.4 pozbawili się możliwości szybkiej naprawy problemu ;) )
Podczas aktualizacji ekran nam zgaśnie na ~1 minutę, ale spokojnie czekamy.
I nareszcie... Mamy sterownik w wersji
15.xxx.xxx.xxx
Już możemy grać (gra odpali się nam na karcie AMD, w nielicznych przypadkach będziemy mieć błąd z maksymalnym wykorzystaniem AMD GPU na 50%)
Problem jest 1 -
Wyj**ało nam Catalyst Control Center :D
Jak koniecznie chcemy go mieć to po prostu przeprowadzamy procedurę instalacji sterowników BETA CCC 15.4, ale podczas instalacji musimy odznaczyć opcję "Sterownik ekranu".
Działa? Działa - zostaw liike! :)

Opublikowano

A MI TAKIE COŚ WYSKOCZYŁO

jak grać na offline ? na singlu ? albo jak to naprawić  jak sie loguje do

social club w grze to potem klikam start i wyskakuje mi takie coś

moze zna ktoś jak to naprawić?

g80c38.jpg

"Życie jest prawdziwe, gdy ma się cele".
wqdz690429546a.GIF Piszę poprawnie po polsku.
89% ankietowanych graczy uważa że grafika jest najważniejsza, jeśli należysz do pozostałych 11% wklej to do podpisu!![/size]
2% MPC Forum lubi Mou ,jeżeli należysz do tych 98% wklej to do sygnatury.

 

Opublikowano

A MI TAKIE COŚ WYSKOCZYŁO

jak grać na offline ? na singlu ? albo jak to naprawić  jak sie loguje do

social club w grze to potem klikam start i wyskakuje mi takie coś

moze zna ktoś jak to naprawić?

g80c38.jpg

Wklej to tak, żebym to widzial... -.-

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...
  • Rayzer. zmienił(a) tytuł na GTA V na INTEL+AMD GPU (na AMD)! Nie potrzebujemy aktualizacji od R*!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...