Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jak skonfigurować auto in z bungeecordem?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tj. W temacie, poszukuję kogoś kto pomoże mi skonfigurować auto in pod bungeecord. Możecie tłumaczyć tutaj albo podać jakiś kontakt. Z góry dzięki za pomoc ;-)

Właściciel projektów ProjectPC


- xTermy

Opublikowano

Łatwe to to nie będzie ;)

Po pierwsze powinieneś zablokować wszystkie porty oprócz portu BungeeCorda w firewallu (iptables), aby nie można było wbić na serwer inny niż od logowania. Przeczytaj ten poradnik od autora pluginu.

 

PS: Polecam kupić od kamcia96 - na pewno będzie bezpieczniej :)

Opublikowano

Jest zablokowane all chodzi TYLKO o config auto in dla bungee, bo bungee gotowy ;-)

I jakiś linczek do kamcia można?

@kukubaczek

Właściciel projektów ProjectPC


- xTermy

Opublikowano

Jest zablokowane all chodzi TYLKO o config auto in dla bungee, bo bungee gotowy ;-)

I jakiś linczek do kamcia można?

@kukubaczek

Napisz do niego na skype ;) Chyba za 200-230 zł sprzedaje. A co do configu to masz wszystko na stronie autora :) A jak nie wiesz jak to zrobić to metoda prób i błędów. Czyli konfigurujesz na testowym serwerze wszystko i sprawdzasz czy działa :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...