Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Po skopiowaniu GTA na drugi dysk steam pobiera grę od nowa.


MozeMnieZnasz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zrobiłem format,skopiowałem sobie folder Gta v na drugi dysk by nie pobierać 2 raz. Wrzucam do folderu steam,gdzie znajdują się zainstalowane/pobrane gry,a steam pobiera mi grę od 0 jak temu zapobiec? By steam po prostu odnalazł folder i wczytał grę? Sprawdzenie Spójności plików nie działa.

 

Opublikowano

Generalnie jest jeszcze inny sposób...prosto przez Social Club który też zadziała. Ale wpierw Steam, opcja nr 1:
Odpal pobieranie tego GTA V na Steam, niech się pobierzę np. z 1 GB lub coś takiego - a dopiero później wklej i podmień pliki. Oczywiście wpierw wyłącz Steam przed skopiowaniem plików do tamtego folderu Steam.
Druga opcja jest taka: Generalnie pliki pobierane przez Steam czy Social Club niczym się różnią więc możesz pobrać najnowszy Launcher Social Club, również włączyć pobieranie pierwszych plików - i później od razu skopiować pliki POPRAWNIE do folderu w którym powinny te pliki się znajdować.
Dodam jedynie że w przypadku drugiego sposobu sam tak robiłem, ponieważ GTA V pobierałem tydzień prędzej z torrentów aby uniknąć wolnego pobierania a następnie jak gra przyszła i ją aktywowałem - zainstalowałem Social Club, pozwoliłem by się troszkę pobrało (nawet nie 1 czy 2%) i wkleiłem pliki które pobrałem wcześniej.

5gubmKI.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...