Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak pozbyć się "rusków"


Pawel112534

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zastanawiałes się kiedys dlaczego masz cały team rusków(GRY TURNIEJOWE)  ?


Mam na to rade !


Wystarczy darmowy program pt."Matchmaking Server Picker"


Jak pobrać ?


1]klikamy na link: http://csgo.gamebanana.com/tools/download/5684


post-1115974-0-02880500-1430151673_thumb.png


↑ 2]Gdy już jestesmy na stronie klikamy "download"


post-1115974-0-15244300-1430151794_thumb.png


↓ 3]Potem wypakowywujemy na pulpit


post-1115974-0-85556900-1430151943_thumb.png


↑ 4]Najeżdzamy na naszą aplikacje i klikamy "Uruchom jako administrator"


post-1115974-0-85447300-1430152121_thumb.png


↑ 5]Klikamy "refresh all servers" 


post-1115974-0-86035600-1430152425_thumb.png


↑ 6] Teraz klikamy na "eu west"


post-1115974-0-85603900-1430152570_thumb.png


↑ 7] Skończone ! teraz na 99,9% dobierze nam europe


(Oczywiscie może trafić się rusek który mieszka w europie , ale to mało prawdopodobne...)


Nie zapomnij o "lubię to" mam nadzieje że pomogłem :)


ps. windows mi szwankuje i nie moge pisać s (no wiecie... s z kreską ;D)


*Jeżeli taki tutorial już powstał proszę o usunięcie , dziękuje*


24czm0k.jpg­GOLD NOVA  II 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...