Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

MuNoMercy ▌Season 8 EP 3 ▌Exp:5+Extra EXP NOWI GRACZE ▌ 550+ Online ▌


BandziorDL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

550+ ONLINE

Version: Season 8 Episode 3
Files: IGC Networks
Experience: 5x
Drop: 35%
No Resets (400 LVLS +330 ML)
International PVP Server

Monster HP: 100%

Character creation Level:
DK-DW-ELF-Summ: 1
MG: 220
DL: 250
RF: 250


Web: www.munomercy.com
Register: www.munomercy.com/registration
Downloads: www.munomercy.com/downloads


Zapraszamy na serwer !
Mamy Polską Gildię pisać Bandzior

Wszystkie nowości z S8 EP3.
Mu Roomy.

Stabilny long term.
Warto grać.


 

Opublikowano

ciekawe czemu jak odpalam grę to mam wszystko w kwadraty, chodzi mi o pismo ...

Musisz zaktualizować czcionkę bodajże chińską, dokladnie nie pamietam, wiem tylko, że to azjatycka .

Mialam ten problem na innym serwie .

Opublikowano

Screen0501-1022-0000.th.jpg

 

nie wiem, znalazłem jakąś chińską czcionkę w necie, ale nie chce mi jej system dodać bo niby błędna.

Zrobiłem screena jak to wygląda w grze.

Opublikowano

Screen0501-1022-0000.th.jpg

 

nie wiem, znalazłem jakąś chińską czcionkę w necie, ale nie chce mi jej system dodać bo niby błędna.

Zrobiłem screena jak to wygląda w grze.

Teraz przynajmniej wiesz jak czyje się Analfabeta.

 

aQua nadal tam istnieje? :O I co się ogólnie dzieje na NoMercy? 

Opublikowano

Screen0501-1022-0000.th.jpg

 

nie wiem, znalazłem jakąś chińską czcionkę w necie, ale nie chce mi jej system dodać bo niby błędna.

Zrobiłem screena jak to wygląda w grze.

 

 

 Kolego tu masz linka do czcionki pobierz wypakuj wklej i wszystko smiga ladnie  

 

http://www.sofontes.com.br/Arial-Unicode-MS/download/1785

 

Zapraszam na serwer zaczalem gre dzis ze znajomymi i jak narazie fajnie wszystko wyglada  :)

Opublikowano

moj nick Damiaan  gram zee znajomymi od 2 dni :) wbijaj pisz pt zawsze sie znajdzie jest Polska GUild ktora przyjmuje :)

Opublikowano

Mordeczki wbijac na serwer !!!!!   szybko leci o itemki nie jest trudno  jvle tez w miare leca :P Jest Polska Guild  kazdy kazdemu pomaga ! Zapraszam

Opublikowano

Mam problem. Po każdej próbie logowania w grze dostaję dc. Na stronie loguję się bez problemu. Jakieś pomysły?

 pobrales patcha klienta z s8? patche ?

Opublikowano

Co mam zrobić, jak gra mi się nie chce uruchomić? ściągałem wszystkie patche i te pliki potrzebne i dupa :( coś chyba, ze slide_.bdm jest? :D

Opublikowano

Ten 2 link się nie odpala, a co do 1 i 3 to zainstalowane mam i też te patche instalowałem i nie działa, jak ściągam ten client co mniej zajmuje to gra wchodzi, ale jak wpiszę passy to wyrzuca, że niby disconect :D

 

 

 

#jednak ten 2 link też ściągnąłem i nie działa z nim :D

Opublikowano

Witam
Mam problem...
Pobieram cala gierke  po pobraniu pokazuje mi ze pobralo tylko 509 MB, probowalem juz 3 razy.
Gdy wypakowywuje to mam jakis blad z archiwum
Wiecie moze czemu tak sie dzieje?

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Ta. Za niedługo i tak przypuszczalnie pyknie nowa edycja (mało graczy, na starcie było 1500). Troszkę z początku zaniedbali ale jak komuś nie przeszkadza wiszenie na AFK 24/7 (z wyjątkiem wizyty w toalecie) to jak najbardziej. W zasadzie dobre pt, dużo afk i jakoś leci. Handlu nie ma, ale tym się nie przejmujcie. Żeby zgarnąć WC trzeba czasu i chęci (kamyki, lepsze itemki).

  • 5 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...