Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zestaw Komputerowy - AMD - Daje Lajki :)


EaSyNoPeAsY.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć, potrzebuje skromnego komputera do przeglądania internetu i nauki infy i takie tam pierdoły.


Pomóżcie mi wybrać, który zestaw byłby dobry , nie zacinał się itp , DAJE LAJKI  :)


1.



1.8 GHz procesor AMD Athlon, RAM 1GB, dysk twardy 80 GB , Płyta główna k7vt4a PRO. Odtwarzacz/nagrywarka płyt CD DVD.

2.



2.Amd Ahtlon XP 2000+ 1,67GHz 786 MB RAM DDR400 Ati Radeon 9550_256 MB DDR2 CDRW YAMAHA DVDRW LG IBM 30GB Utrla DMA2 Modem 56Kbps Sieć LAN Stacja dyskietek FDD 1,44Mb

3.



Procesor: Athlon 2000+ 1,7GHz
Pamięć: 768mb RAM
Dysk: 80 GB
System: Windows XP

Staram sie pomagac innym uzytkownikom.

Obecnie siedze w dziale ELEKTRONIKA-OPROGRAMOWANIE.

Jesli piszesz cos do mnie oznacz mnie

Gdy pomagam w jakims temacie, staram sie doprowadzic do konca.Dajac mi LAJKA mozesz mnie zachecicc ;)

Opublikowano

@1361622928-U485574.pngzakopek9g

chodzi o to ze one sa blisko i moge po nie pojechac po odbior osobisty.

 

Zapytam tak , ktory komputer z tych 3 zestawow bedzie najlepszym wyjsciem?

 

I czy bedzie sie on zacinal itp ?

Staram sie pomagac innym uzytkownikom.

Obecnie siedze w dziale ELEKTRONIKA-OPROGRAMOWANIE.

Jesli piszesz cos do mnie oznacz mnie

Gdy pomagam w jakims temacie, staram sie doprowadzic do konca.Dajac mi LAJKA mozesz mnie zachecicc ;)

Opublikowano

@1361622928-U485574.pngzakopek9g

Budżet no jak najtaniej, ten zestaw 50zł - każdy, jutro rano bym po niego jechał. 
Nie będe w nic grał. Tylko przeglądarka , zabawa systemami , html itp takie proste rzeczy.

Miasto : Lublin - OLX

Staram sie pomagac innym uzytkownikom.

Obecnie siedze w dziale ELEKTRONIKA-OPROGRAMOWANIE.

Jesli piszesz cos do mnie oznacz mnie

Gdy pomagam w jakims temacie, staram sie doprowadzic do konca.Dajac mi LAJKA mozesz mnie zachecicc ;)

Opublikowano

@1361622928-U485574.pngzakopek9g

Musze w to wszystko wliczyć monitor itp.

 

A mam takie pytanie w powyższych 3 zestawach, który będzie najlepszy?

Żeby śmigał jak najsprawniej i czy chociaż ta przeglądarka bedzie chodzic :D ?

Staram sie pomagac innym uzytkownikom.

Obecnie siedze w dziale ELEKTRONIKA-OPROGRAMOWANIE.

Jesli piszesz cos do mnie oznacz mnie

Gdy pomagam w jakims temacie, staram sie doprowadzic do konca.Dajac mi LAJKA mozesz mnie zachecicc ;)

Opublikowano

@1361622928-U485574.pngzakopek9g

Win XP albo kali linux

Staram sie pomagac innym uzytkownikom.

Obecnie siedze w dziale ELEKTRONIKA-OPROGRAMOWANIE.

Jesli piszesz cos do mnie oznacz mnie

Gdy pomagam w jakims temacie, staram sie doprowadzic do konca.Dajac mi LAJKA mozesz mnie zachecicc ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...