Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Nie widzę ikonek na moim TS3


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to tak jak w temacie, jestem na moim kompie i widze ikonki na wszystkich ts3 (na moim też), no ale gdy jakos moj kolega lub inni wejdą ze swojego kompa to na moim nie widzą ikonek rang, tylko jest tak:
 
SS mojego kolegi:
http://imgur.com/AVtC10f

 

mam nadzieję że mi pomożecie ;)

 

 

(wiem że złą nazwe tematu napisałem)

Opublikowano

3 razy juz to prubowalem :(

 

TS pewnie u Ciebie na pc temu taki problem albo masz zablokowane niektóre porty od ts.. PRÓBUJ czasem pomyśleć... 

Opublikowano

od ts jest tylko 1 (9987) geniuszu

 

No co ty nie powiesz 1 port? HAHAHHAHA...  

 

Default voice port (UDP in): 9987

Default filetransfer port (TCP in): 30033

Default serverquery port (TCP in): 10011

Default tsdns port (TCP in): 41144

Default weblist port (UDP out): 2011-2110

 

 

Więc geniuszu skoro jesteś taki mądry to czemu sam sobie tego problemu nie rozwiążesz? 

Opublikowano

to czemu działało wszystko bez portów? oprócz 9987?

Bo jeszcze trzeba znać angielski i wiedzieć za co odpowiadają te porty.. Jeśli masz serwer u siebie na PC i odblokowanie portów nic nie da to nic nie zrobisz.

Opublikowano

już sobie z tym poradziłem, port 10011 i 30033 nie działał bo w mojej konfiguracji serwera zamiast 10011 i 30033 było 15467 i 87254

 już wszystko działa. Temat do Zamknięcia

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...