Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nowe emotikony by Cryptex


`Penero

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Całkiem ładne ale ten romb z tyłu trochę nie pasi.

...................\/...................
...................\/...................
...................\/...................

Opublikowano

Bardzo fajne emotikonki, jedynie co mnie razi to ten romb za nimi :D

Jeżeli nie potrafisz wykorzystać
każdej danej Ci chwili,
to nie zasługujesz na ani jedną
dodatkową sekundę.

Opublikowano

ten romb jest tylko na screenie w rzeczywistości go nie ma :)

Jesteś taki tępy że nawet nie usunąłeś hasła, nie wspomnę o tym że tego nie sprawdziłeś.

 

Sk1JPh9.png

­

would u miss me? 1105814451671351221478.png

 

 

 

Opublikowano

Jesteś taki tępy że nawet nie usunąłeś hasła, nie wspomnę o tym że tego nie sprawdziłeś.

 

Sk1JPh9.png

­

Jakoś chciał te posty i lajki nałapać.

 

Co do tematu:

Emotikony nawet ładne, ale po co wstawiasz coś, czego nawet nie sprawdziłeś? 

Opublikowano

Penero, mój mentorze. Nauczysz mnie twoich dwóch wspaniałych umiejętności, które zwą się downloading oraz uploading? Te emotikony są wieśniackie, jak BMW w gazie.

Opublikowano

Jesteś taki tępy że nawet nie usunąłeś hasła, nie wspomnę o tym że tego nie sprawdziłeś.

 

Sk1JPh9.png

­

najwyraźniej pomyliłem pack i wrzuciłem ten z wersji beta :)

Ty oczywiście musisz od razu zwyzywać od najgorszych

za Twoje brzydkie zachowanie nie będę udostepniał wyciętych emotikonów ponieważ nie chce aby znalazły się one na Twoim zjebanym serwerze

Penero, mój mentorze. Nauczysz mnie twoich dwóch wspaniałych umiejętności, które zwą się downloading oraz uploading? Te emotikony są wieśniackie, jak BMW w gazie.

ojj widzę że sezonowcy Popka atakują hejtem

EDEN 2q1dnaw.pngHAZARD

Opublikowano

najwyraźniej pomyliłem pack i wrzuciłem ten z wersji beta :)

Ty oczywiście musisz od razu zwyzywać od najgorszych

za Twoje brzydkie zachowanie nie będę udostepniał wyciętych emotikonów ponieważ nie chce aby znalazły się one na Twoim zjebanym serwerze

ojj widzę że sezonowcy Popka atakują hejtem

nie udostępnisz ich bo ich nie masz;p

ktoś na just4metin wrzucił takie same dosłownie nic nie zmieniłeś nawet dl, więc kogo Ty próbujesz w balona zrobić

­

would u miss me? 1105814451671351221478.png

 

 

 

Opublikowano

najwyraźniej pomyliłem pack i wrzuciłem ten z wersji beta :)

Ty oczywiście musisz od razu zwyzywać od najgorszych

za Twoje brzydkie zachowanie nie będę udostepniał wyciętych emotikonów ponieważ nie chce aby znalazły się one na Twoim zjebanym serwerze

XDDDDDDDDDDDDDD

ŁASKE ROBI XDDDDDDDDDDDD

vlRm1nY.png

  • 3 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...