Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

MUWAR ▌Season 9 ▌Exp:50x-100x ▌Drops:40% ▌Dedicated Server ▌REBORN


tryku222

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zapraszam na spoko serwerek MuWar online 150+ a może być więcej miła atmosfera spoko się expi mało polaków :D zero bugów lagów itp. a przedewszystkim 00000 Hacków! SERWER REOPEN 23.05.2015

 

http://reborn.muwar.ru/

 

 

Season 9 with Experience rates from 50x to 100x. Drop rates are 40. Max Stats: 65000, Points Per Level: 5/7/7, Reset Reward: 30 Coin + 50 WebZen Credits, Grand Reset System Enabled: 100 Resets, Grand Reset Reward: 50.000 WebZen Credits.

 

3D camera (client), Character class configuration, Offline trade (zen / jewels), Included anti-cheat, Item price system for any shop (client / server), Item drop configuration for any monster / location, Item jewels upgrade configuration, Notices rotatation, Support 65000 max. stats (client / server), Support full life / mana / damage values (client / server), Support custom gens locations (client / server), Support unlimited count of npc shops, Support custom event item bags (for monsters / boxes), Support fix of speed bug (skills work with any stats).

 

  • Acheron Guardian, Arca Battle, Blood Castle, Battle Soccer, Chaos Castle, Chaos Castle Survival of the Fittest, Castle Siege, Crywolf, Cherry Blossom, Devil Square, Doppelganger, Golden invasion, Imperial Guardian, Kalima, Kanturu, Loren Deep, MU Roomy, Pandora Mining, Raklion, The Snake Begins, Swamp Of Calmness, White Wizard invasion and X-Mas attack.

  • Web Shop, F.O. Items Disabled, max +10, Vote Reward System, VIP System, Web Chaos Machine, Market System, Event Timer and of course Interactive Help.

post-1319881-0-91280400-1430118724.txt

Opublikowano

No właśnie

csshadow przyznam ci rację wszyscy myślą że serwery są za darmo nie dość że ktoś się stara i chce jakoś ogarnąć serwer to jeszcze mają jakieś pretensje że sety po 50$ jakoś nie widze na serwie setów F0 bo jest napisane na forum że max +10 i 3 opcje więc nie wiem z kond masz te informacje może tak przez rebornem było serwer po teraz jest po rebornie i się wszystko zmieniło. Zapraszam wszystkich sumer się gra wersja podobna do s6e3 a nie do tego dziadostwa x702
Opublikowano

haha kto lubi grać na niskim expie to nie robi mu to problemu ja gram 1 dzien i mam 230lvl JAKBY MIAL KTOS PROBLEM Z KWADRACIKAMI W GRZE WYSTARCZY POBRAC PATCHA NA STRONIE 1.5mb I ZAINSTALOWAC TEN JEZYK.

Opublikowano

a z czego ma sie server utrzymac? najlepiej zeby ktos postawil za free i sam zaplacil za wynajem maszyny a ty bedziesz sobie free gral...

Za 50-100$ miech utrzymasz serwer bez problemów. Są serwery gdzie wystarczy vip/buffy i inne duperele mało ingerujące w rozgrywkę.

To jest czyste P2W.

 

 

No właśnie

csshadow przyznam ci rację wszyscy myślą że serwery są za darmo nie dość że ktoś się stara i chce jakoś ogarnąć serwer to jeszcze mają jakieś pretensje że sety po 50$ jakoś nie widze na serwie setów F0 bo jest napisane na forum że max +10 i 3 opcje więc nie wiem z kond masz te informacje może tak przez rebornem było serwer po teraz jest po rebornie i się wszystko zmieniło. Zapraszam wszystkich sumer się gra wersja podobna do s6e3 a nie do tego dziadostwa x702

 

Z KOND

 

FO = 3 opcje HP+DD+REF po co Ci więcej?

 

Opublikowano

Zapraszam wszystkich na serwer mila atmosfera 200+online szybko sie bije lvle brak multiacount czyli na 100% gra 200 osób :D nie to co na innych A..Mu:D

Opublikowano

No właśnie

 

csshadow przyznam ci rację wszyscy myślą że serwery są za darmo nie dość że ktoś się stara i chce jakoś ogarnąć serwer to jeszcze mają jakieś pretensje że sety po 50$ jakoś nie widze na serwie setów F0 bo jest napisane na forum że max +10 i 3 opcje więc nie wiem z kond masz te informacje może tak przez rebornem było serwer po teraz jest po rebornie i się wszystko zmieniło. Zapraszam wszystkich sumer się gra wersja podobna do s6e3 a nie do tego dziadostwa x702

no ja się pytam z kond ^^ zamiast seta kup słownik polonisto xD
Opublikowano

i tu się bardzo mylisz na serwie jest 225 osób online więc serwer długo pociągnie nie to co polskie serwery zapraszam na serwer chętnie pomoge pisac na /post :D

  • 1 miesiąc temu...
  • 5 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...