Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Niesłuszna kara turniejowa


BoomCreeperBoom

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam! dzisiaj grając co prawda przez zawieszenie się mojego komputera musiałem opuścić grę. Tak opuściłem ją ale starałem się jak najszybciej wrócić i co? udało mi się! dotrwałem do końca i wygrałem turniej. Ku mojemu zdziwieniu gdy gra powróciła do menu moim oczom ukazał się komunikat -

"czasowa kara turniejowa 7 dni za opuszczenie gry" - jakoś tak, nie napisałem dokładnie.

 

Od razu wbiłem w support i chciałem i wyszłać zgłoszenie. BA steam utworzył mi kolejny problem Captchą, która nie działa próbuje... próbuje, 30 minut mija a poprawnie przepisana cholerna Captcha wywala mi wciąż ten sam błąd.

 

Nie wiem co się dzieje, może dołączyłem w ostatniej chwili i steam ogłupiał? albo może Gabe lubi trolować biednych nie wadzących nikomu graczy?

 

Czekam na odpo bo aż się gorączkuje z tej wściekłości.

graphic.png
Opublikowano

Masz 5min na powroenie do gry, nie udalo ci sie. Dostales bana, co ciekawe, gdy dostaniesz bana nadal mozesz wrocic do toczacej sie gry.

TuByłaSygnatura.png

Opublikowano

Też tak miałem raz, jeżeli dajmy na to gdy klikniesz dołącz w 4:55 a czas masz 5:00 to ładowanie musi trwać z 3-4 sekundy ;< Jeżeli nie załaduje ci się na czas to masz opuszczenie gry.

+ Jeżeli pomogłem                                    :-]

Jeżeli chcesz się skontaktować zapraszam ts3 : 178.33.168.235:10113

Opublikowano

Kup 2 konto z csem bo napewno nie raz jeszcze dostaniesz 7 dni . ja tak zrobiłem.

Jeśli pomogłem liczę na Lubie To


-Moje pierwsze 50 Lubie To .


Dziękuje wszystkim

Opublikowano

Po co takie denne tematy tworzyć :D? byles afk byles ban sluszny proste..

Wsadź sobie te "słuszność" w du.e bo nie raz że nie napisałem "że byłem AFK", tylko gra mi sie zawiesiła, więc musiałem wykonać restart. Idz nabijać posty na inne strony bo to forum do pomocy a nie do nabijania postów. Mógł bym to przeboleć gdyby nie to że w niedziele zakończył mi się własnie ban, a tu proszę.... kolejny. To jest niedorzeczne czas wrócenia powinno liczyć od czasu powróć do gry. Głupie Valve niech sobie te bany w nie powiem gdzie wsadzi

graphic.png
Opublikowano

Witam! dzisiaj grając co prawda przez zawieszenie się mojego komputera musiałem opuścić grę. Tak opuściłem ją ale starałem się jak najszybciej wrócić i co? udało mi się! dotrwałem do końca i wygrałem turniej. Ku mojemu zdziwieniu gdy gra powróciła do menu moim oczom ukazał się komunikat -

"czasowa kara turniejowa 7 dni za opuszczenie gry" - jakoś tak, nie napisałem dokładnie.

 

Od razu wbiłem w support i chciałem i wyszłać zgłoszenie. BA steam utworzył mi kolejny problem Captchą, która nie działa próbuje... próbuje, 30 minut mija a poprawnie przepisana cholerna Captcha wywala mi wciąż ten sam błąd.

 

Nie wiem co się dzieje, może dołączyłem w ostatniej chwili i steam ogłupiał? albo może Gabe lubi trolować biednych nie wadzących nikomu graczy?

 

Czekam na odpo bo aż się gorączkuje z tej wściekłości.

 

Nawet po powrocie możesz dostać bana, bo nie było Cię X czasu. Support nie jest upoważniony do zdejmowania kar czasowych. 

 

b_560_95_1.png

 

Opublikowano

Nawet po powrocie możesz dostać bana, bo nie było Cię X czasu. Support nie jest upoważniony do zdejmowania kar czasowych. 

ale za to jest upoważniony do wysyłania informacji do wyższych stanowisk

graphic.png
Opublikowano

Kup 2 konto z csem bo napewno nie raz jeszcze dostaniesz 7 dni . ja tak zrobiłem.

Tam tez w koncu bedzie mial to samo jezeli bedzie dostawal blokady wiec to bez roznicy ...

za kazdy tydzien bez blokad spada Ci czas kary turniejowej czyli: 7dni/24h/12h/1h/30min chyba tak ;d

Opublikowano

Wsadź sobie te "słuszność" w du.e bo nie raz że nie napisałem "że byłem AFK", tylko gra mi sie zawiesiła, więc musiałem wykonać restart. Idz nabijać posty na inne strony bo to forum do pomocy a nie do nabijania postów. Mógł bym to przeboleć gdyby nie to że w niedziele zakończył mi się własnie ban, a tu proszę.... kolejny. To jest niedorzeczne czas wrócenia powinno liczyć od czasu powróć do gry. Głupie Valve niech sobie te bany w nie powiem gdzie wsadzi

Czlowieku ty jestes idiota czy co? gra sie zawiesila ciebie wywalilo z meczu :) byles afk takie proste?? nie bylo cie jako 5 zawodnika byl za to bot a to jest afk :) ban jak najbardziej sluszny ^^.Jak ci prad wypierdoli podczas meczu dostaniesz 7dni tez napiszesz jakis badziewny temat "Jezu znowu ban bo nie mialem pradu".Glupie valve pewnie :D to z ich winy masz slabego kompa :)

Opublikowano

Czlowieku ty jestes idiota czy co? gra sie zawiesila ciebie wywalilo z meczu :) byles afk takie proste?? nie bylo cie jako 5 zawodnika byl za to bot a to jest afk :) ban jak najbardziej sluszny ^^.Jak ci prad wypierdoli podczas meczu dostaniesz 7dni tez napiszesz jakis badziewny temat "Jezu znowu ban bo nie mialem pradu".Glupie valve pewnie :D to z ich winy masz slabego kompa :)

Nie ma to jak nazwać kogoś od idioty i tłumaczyć mu co to znaczy afk :3. AFK to skrót od "Away of Keyboard" czyli odejscie od klawiatury, czy ja odeszłem? Nie, proste naucz się kilku zwrotów, ukończ podstawowke i tu wróć, tylko wtedy gdy będziesz miał coś co wniesie coś do tematu, to co ty robisz to czysty spam. I jeszcze powinieneś dostać za to punkty karne. A wracając do kwestii slabego kompa - gra mi na full chodzi bez największej zaciny zaciny, po za tym odkryłem że gra mi się zawiesza tylko mirage, co bez wątpięnia jest z ich winny.

 

inni naa szczęście wiedzą że przycisk "powróć do gry" wbilem przed upływem czasu i od tego czasu powinno być koniec odliczania czasu do bana a nie od czasu załadowania mapy.

 

I jeszcze jedno ;), nie wyzywaj nikogo od idioty, jeśli chcesz pokazać jaki jesteś mądry (choć nigdy taki nie będziesz)

graphic.png
Opublikowano

Nie ma to jak nazwać kogoś od idioty i tłumaczyć mu co to znaczy afk :3. AFK to skrót od "Away of Keyboard" czyli odejscie od klawiatury, czy ja odeszłem? Nie, proste naucz się kilku zwrotów, ukończ podstawowke i tu wróć, tylko wtedy gdy będziesz miał coś co wniesie coś do tematu, to co ty robisz to czysty spam. I jeszcze powinieneś dostać za to punkty karne.

 

Inni ogarnieci na szczęście wiedzą że przycisk "powróć do gry" wbilem przed upływem czasu i od tego czasu powinno być koniec odliczania czasu do bana a nie od czasu załadowania mapy.

 

I jeszcze jedno ;), nie wyzywaj nikogo od idioty, jeśli chcesz pokazać jaki jesteś mądry (choć nigdy taki nie będziesz)

"Zawieszenie kompa" to tez sie liczy jako "Away of Keybord" inni ogarnieci gdy dostaja bana za afk nie pisza takich smiesznych tematow :), twoj temat to czysty spam dostajesz slusznego bana i placz wielki robisz.Jestem jeszcze w zerowce do podstawowki mi daleko brakuje :(

Opublikowano

Nie ma to jak nazwać kogoś od idioty i tłumaczyć mu co to znaczy afk :3. AFK to skrót od "Away of Keyboard" czyli odejscie od klawiatury, czy ja odeszłem? Nie, proste naucz się kilku zwrotów, ukończ podstawowke i tu wróć, tylko wtedy gdy będziesz miał coś co wniesie coś do tematu, to co ty robisz to czysty spam. I jeszcze powinieneś dostać za to punkty karne. A wracając do kwestii slabego kompa - gra mi na full chodzi bez największej zaciny zaciny, po za tym odkryłem że gra mi się zawiesza tylko mirage, co bez wątpięnia jest z ich winny.

 

inni naa szczęście wiedzą że przycisk "powróć do gry" wbilem przed upływem czasu i od tego czasu powinno być koniec odliczania czasu do bana a nie od czasu załadowania mapy.

 

I jeszcze jedno ;), nie wyzywaj nikogo od idioty, jeśli chcesz pokazać jaki jesteś mądry (choć nigdy taki nie będziesz)

To ty robisz spam, afk oznacza też w potocznym znaczeniu, że nie ma cię w grze. No i co my mamy zrobić? Może podpiszemy petycję do volvo, że tobie wywaliło cs'a i dostałeś nie słusznego bana? Ludzie Ci opowiedzieli, a ty dalej drążysz w tym, że jaki ty jesteś niewinny i jakie to volvo jest złe. Wywala Ci grę? twój problem, twoja drużyna na tym cierpi i to jest w 100% twoja wina, bo jakoś większości graczy cs nie crashuje.

Opublikowano

To ty robisz spam, afk oznacza też w potocznym znaczeniu, że nie ma cię w grze. No i co my mamy zrobić? Może podpiszemy petycję do volvo, że tobie wywaliło cs'a i dostałeś nie słusznego bana? Ludzie Ci opowiedzieli, a ty dalej drążysz w tym, że jaki ty jesteś niewinny i jakie to volvo jest złe. Wywala Ci grę? twój problem, twoja drużyna na tym cierpi i to jest w 100% twoja wina, bo jakoś większości graczy cs nie crashuje.

A może doczytasz do czasu gdzie napisałem że zdążyłem dołączyć? Bana juz przeboleje, ale i tak pozostanę przy tym że crash który występuje tylko na mapie mirage jest z ich winny

A i wracając do spamu, to wy chyba nie wiecie co to jest, Zamiast wnieść coś do ttematu, piszecie same bzdury.

 

P.S. Ja nie draze to wy spamerzy ciągle odkopujecie temat

graphic.png
Opublikowano

A może doczytasz do czasu gdzie napisałem że zdążyłem dołączyć? Bana juz przeboleje, ale i tak pozostanę przy tym że crash który występuje tylko na mapie mirage jest z ich winny

A i wracając do spamu, to wy chyba nie wiecie co to jest, Zamiast wnieść coś do ttematu, piszecie same bzdury.

 

P.S. Ja nie draze to wy spamerzy ciągle odkopujecie temat

Czlowieku jak to czytam to mi sie smiac chce :D.To jest ich wina ze masz slabego kompa i ci wywala na mirage mape? haha :D od 4 dni mam zagrane z 20 meczy na mirage i jakos mnie ani razu nie wyjebalo :) 

Opublikowano

Masz 5min na powroenie do gry, nie udalo ci sie. Dostales bana, co ciekawe, gdy dostaniesz bana nadal mozesz wrocic do toczacej sie gry.

Wczoraj kolega dostał bana na 7 dni ale udało mu się wejść do gry xD

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Opublikowano

Czlowieku jak to czytam to mi sie smiac chce :D.To jest ich wina ze masz slabego kompa i ci wywala na mirage mape? haha :D od 4 dni mam zagrane z 20 meczy na mirage i jakos mnie ani razu nie wyjebalo :)

Mi się śmiać chce jak nie doczytales kwestii gdzie napisałem ze komputer mam mocny.

Intel quad

I jakaś tam karta z 1gb

Do tego 4gb ramu

 

Więc nie wiem o co chodzi kolego. Moja wina ze nieczytasz tego co pisze?

graphic.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...