Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

MOBO z socketem s1155


olek222

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A więc TrollU przekonał mnie do i5'k, i jesli bede niedlugo zmienial procesor, to przesiądę się na jakąś i5 z serii k (prawdopodobnie 3570k)


Jakie mobo? ATX
Coś na czym da radę kręcić...

shoob.png

Opublikowano

Uzywke asrocka pro 3 można kupić za jakieś 180 zł, fajna płyta jeśli interesuje cię jedynie oc. Mimo tego doplacilbym do chipsetu z68/z77 by w razie czego móc skorzystać z integry

­

Opublikowano

Do średniawego O/C to weź sobie ASRock Z68 Pro3  .

A jeśli chcesz zrobić porządne O/C , to polecę ci płytę z mocną sekcją zasilania , a mianowicie ASUS P8P67 EVO , bądź wersję DELUXE .

Jak jeszcze nie kupiłeś procka , to możesz zalicytować tą aukcję :

http://allegro.pl/intel-i5-3570k-msi-z77a-g45-mocny-zestaw-gw-i5303195288.html

Masz tu i5-3570k + MSI Z77A-G45 . Płyta dobrze wyposażona z dobrym potencjałem O/C .

J9rrz3v.png

Opublikowano

Ja jeszcze chwile go nie kupie, dopiero w wakacje co najmniej.

Interesuje mnie mozliwosc OC powiedzmy do 3.8 stocku, czy ileś, nie wiem jak to się kręci, nie posiadam więc ten tego.


I możliwość crossfire'a by sie przydała...

shoob.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...