Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy ta gra jest po polsku?


WujekEryk

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie, Guild Wars 2 nie ma polskiej wersji językowej.

Mają może w planach spolszczyć GW2? Bo zagrałbym sobie w grę tego typu jednak chciałbym wtopić się w świat i zrozumieć to co inne postacie mówią do mojej.

Opublikowano

Spolszczenie tej gry dla anet ma mały priorytet więc na to w najbliższych latach o ile w ogóle bym nie liczył. A język używany przez NPC jest naprawdę prosty. + większość tekstu nie jest mówiona a pisana więc jak serio chcesz wiedzieć co mówią to graj ze słownikiem. Dzięki temu też nauczysz się angielskiego i będziesz miał łatwiej we wszystkich grach.

graphic.png


 

Opublikowano

Mają może w planach spolszczyć GW2? Bo zagrałbym sobie w grę tego typu jednak chciałbym wtopić się w świat i zrozumieć to co inne postacie mówią do mojej.

 

Mieli w planach spolszczenie gry, ale chyba coś im się odwidziało. Z początku chcieli przetłumaczyć grę na wszystkie języki jakie były dostępne w Guild Wars, po tym jak dodali hiszpańskie tłumaczenie ludzie zaczęli pytać o inne, jednak Anet stwierdziło że więcej tłumaczeń nie ma w planach i prawdopodobnie już się nie pojawią. Szczerze nie ma sensu robić spolszczenia, niemiecki, francuski, angielski i hiszpański wystarczą żyjemy w takich czasach, że musisz znać chociaż jeden z tych języków.

Opublikowano

Pomimo wszystko lubię nasz ojczysty język, ale skoro go tam nie znajdę to chyba muszę zadowolić się tym co mam. Gra prezentuje się ciekawie no i jest zupełnie czymś innym niż world of warcraft, którego mam już dość. Być może niedługo zobaczymy się w grze! :)

Opublikowano
18

 

Pomimo wszystko lubię nasz ojczysty język, ale skoro go tam nie znajdę to chyba muszę zadowolić się tym co mam. Gra prezentuje się ciekawie no i jest zupełnie czymś innym niż world of warcraft, którego mam już dość. Być może niedługo zobaczymy się w grze! :)

 

Mieli w planach spolszczenie gry, ale chyba coś im się odwidziało. Z początku chcieli przetłumaczyć grę na wszystkie języki jakie były dostępne w Guild Wars, po tym jak dodali hiszpańskie tłumaczenie ludzie zaczęli pytać o inne, jednak Anet stwierdziło że więcej tłumaczeń nie ma w planach i prawdopodobnie już się nie pojawią. Szczerze nie ma sensu robić spolszczenia, niemiecki, francuski, angielski i hiszpański wystarczą żyjemy w takich czasach, że musisz znać chociaż jeden z tych języków.

 

Spolszczenie tej gry dla anet ma mały priorytet więc na to w najbliższych latach o ile w ogóle bym nie liczył. A język używany przez NPC jest naprawdę prosty. + większość tekstu nie jest mówiona a pisana więc jak serio chcesz wiedzieć co mówią to graj ze słownikiem. Dzięki temu też nauczysz się angielskiego i będziesz miał łatwiej we wszystkich grach.

Chciano ją spolszczyć już dawno. Nawet już zaczynano. Lecz ArenaNet oficjalnie ZABRONIŁO robienia spolszczenia do GW2. Nie wiem dlaczego.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...