Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poszukujesz plutonu lub gracza do drużyny? Napisz tutaj!


kYRA.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Temat założony w celu osób, które szukają graczy do plutonu lub drużyny. Niżej zamieszczam wzór i proszę do niego się dostosować.

​Nick z gry: 
Tier/czołg: 

WN8/kolorek: 

Kontakt: 
Dodatkowe informacje: 

 

Posty nie na temat będą warnowane. Dogadujcie się na PW/w grze.

Opublikowano

Nick z gry:  jugens4522

Tier/czołg: 8

WN8/kolorek: +1600

Kontakt: jugens4522

Dodatkowe informacje:  Na forum napisałem to i tu napisze.

Wysypało nam się parę osób, 2 osoby dostało bana za nie wiadomo co, a esl nie udzieli informacji na ten temat   o.O 

 

Drużyna ESL szuka graczy, którzy posiadają doświadczenie w 7v7 oraz reprezentują jakiś poziom. Gramy Go4WoT, ZdZ i inne turnieje, jeżeli takowe się pojawią.

 

Wymagania

- Aktywność w sobotę i niedziele

- Doświadczenie ESL 7v7 

- Minimum 3/4 czołgi z wymienionych : T32, IS3, 13 90, T69, Pershing, 50 100 oraz M41 Bulldog, T37

- Odpowiedni poziom gry

- Działający program ESL Wire

 

Oferujemy

- Własny TS

- Cotygodniowy gold

 

Jeżeli ktoś jest zainteresowany, proszę pisać do jugens4522 

http://play.eslgaming.com/team/8557962

 

Dla zachęty, złoto na amx cdc uzbierane w 4 tygodnie.

 

Mody Aslaina :) @kYRA. A konkretnie xvm Aslaina.

UggNk9.gif


ExMod WoT SP  ExLider MMT exMentor


http://www.twitch.tv/jugensik


Opublikowano

 

Nick z gry:  jugens4522

Tier/czołg: 8

WN8/kolorek: +1600

Kontakt: jugens4522

Dodatkowe informacje:  Na forum napisałem to i tu napisze.

Wysypało nam się parę osób, 2 osoby dostało bana za nie wiadomo co, a esl nie udzieli informacji na ten temat   o.O 

 

Drużyna ESL szuka graczy, którzy posiadają doświadczenie w 7v7 oraz reprezentują jakiś poziom. Gramy Go4WoT, ZdZ i inne turnieje, jeżeli takowe się pojawią.

 

Wymagania

- Aktywność w sobotę i niedziele

- Doświadczenie ESL 7v7 

- Minimum 3/4 czołgi z wymienionych : T32, IS3, 13 90, T69, Pershing, 50 100 oraz M41 Bulldog, T37

- Odpowiedni poziom gry

- Działający program ESL Wire

 

Oferujemy

- Własny TS

- Cotygodniowy gold

 

Jeżeli ktoś jest zainteresowany, proszę pisać do jugens4522 

http://play.eslgaming.com/team/8557962

 

Dla zachęty, złoto na amx cdc uzbierane w 4 tygodnie. 

 

 

Bana za darmo się nie dostaje. A jeśli zostali zablokowani na ESL Wire to beka. xD

 

Nick z gry: Zimny_Kombajnista

Tier/czołg: 10, wszystko byle nie arta.

WN8/kolorek: -

Kontakt: W grze.

Dodatkowe informacje: Nie oczekuję WN8 nie wiadomo jakiego. Masz po prostu ogarniać.

Opublikowano

nick : bartij2

Tier/człg : arta VIIt+

wn8/kolorek : 1600 WN8+

kontakt : w grze

dodatkowe informacje : potrzebuje arty do plutonu, misje indywidualne 

64l7.png

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Nieaktualne.


Procesor: Intel Core i7-7700K 4.2GHz 8mb Płyta główna: Gigabyte AORUS Ga-Z270X-Gaming 5

Grafika: MSI GeForce GTX 1070 Gaming X 8gb GDDR5 (256 bit) <3 Ram: G.Skill Ripjaws V DDR4 16GB(2x8GB), 3200MHz, CL16 

Dysk HDD: Western Digital Red, 3.5'', 3TB, SATA/600, 64MB cache Dysk SSD: Crucial MX300 525GB Sata3

Chłodzenie: be Quiet! Dark Rock Pro 3 Zasilacz: Corsair RM550X 80+ GOLD 550W Obudowa: be Quiet! Pure Base 600 Window Black/Orange

 

 

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

​Nick z gry: iMatKiller
Tier/czołg:  doszedłem do 8 - is3 // gram wieloma liniami

WN8/kolorek: 913,80

Kontakt: PW na forum
Dodatkowe informacje: Szukam kogoś do luźnego grania w plutonie, najlepiej na tsie :)

Opublikowano

​Nick z gry: PTrykGT
Tier/czołg: 6-8 (8 muszę odkupić is3/sta-1) odblokowane 9

WN8/kolorek: wotlabs

Kontakt: PTrykGT lub na forum MPC
Dodatkowe informacje:

Teraz mogę grać często jestem po wypadku i siedzę w domu unieruchomiony ^^

Jak pracuję to wtedy wieczorkami.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

​Nick z gry: MorendAn
Tier/czołg: Od 1 do 10 :)

WN8/kolorek: 1400 +

Kontakt: MorendAn w wocie lub na forum
Dodatkowe informacje: Chętnie pogram od 20 do 3 nad ranem. Soboty i niedziele od rana do wieczora wolne. Zapraszam !

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Nick z gry: Zimny_Kombajnista
Tier/czołg: 8/9/10

WN8/kolorek: 2,5k

Kontakt: PW
Dodatkowe informacje: TS 3, szukam kogoś do luźnego polatania.

Opublikowano

​Nick z gry: ADIxPOMPA_ManUtd
Tier/czołg: VII\VIII\IV

WN8/kolorek: ~1400, ~zółty\zielony

Kontakt: PW w grze
Dodatkowe informacje: aktywność na tygodniu, NIE BABOKI, głównie czołgi ciężkie\medy.

"Możesz zmienić swoją żonę, politykę i religię, ale nigdy, nigdy nie możesz zmienić swojej ulubionej drużyny" - Eric Cantona

 

"Jebać" - Popek

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

​Nick z gry: Nha_Giao
Tier/czołg: IV / V

WN8/kolorek: Pomidorek :P

Kontakt: PW forum/wot
Dodatkowe informacje: Szukam kogoś, kto w tej grze zostawił kilkaset godzin swojego życia, który orientuje się na każdej (prawie) mapie i gra TD albo artami. Sam uczę się scautowania, więc większe tiery mi nie przeszkadzają. (Dla ciekawych idę w stronę buldoga)

Opublikowano

Nick z gry: kysy73
Tier/czołg: głównie IX

WN8/kolorek: żółty

Kontakt: PW forum/gra
Dodatkowe informacje: Gram aktualnie głównie t54/t54e1/amx50foch/t30. Mam sprawny mikrofon/ts3. (mam 17lat) 

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Nick z gry: Warghost_Fighter

Tier/czołg: 5-8

WN8/kolorek: 1700+ wn8  (2-2.5k wn8 recent)

Kontakt: Gra albo pw na forum
Dodatkowe informacje: Szukam kogoś do wspólnej gry 4fun :)

Opublikowano

​Nick z gry: Zimny_Kombajnista
Tier/czołg: SU-122-44, IX, X t.

WN8/kolorek: 3000 z ostatnich 1k bitew.

Kontakt: gra/pw.
Dodatkowe informacje: Wziąłem się za te g... misje i potrzebuję pomocy. :v

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Nick z gry: ltbl
Tier/czołg: od 1 do 8

WN8/kolorek: zielony

Kontakt: w grze, jestem praktycznie cały czas
Dodatkowe informacje: pluton, wspólne granie, rozwijanie drzewek itd.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...