Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

VaboCraft


mivlol12

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mmgif_whnneaq.gif

 

picgifs-minecraft-35411.gifpicgifs-minecraft-5895241.gif

mmgif_whnneaq.gifmmgif_whnneaq.gif

 

picgifs-minecraft-394102.gifpicgifs-minecraft-394102.gifVABOCRAFT picgifs-minecraft-394102.gifpicgifs-minecraft-394102.gif

mmgif_whnneaq.gifmmgif_whnneaq.gif

 

em2.pngNazwa serweraVaboCraft
em2.pngAdres IP serwera: 185.38.248.209:5039
em2.pngIlość slotów: 100
em2.pngTyp serweraSurvival+Gildie
em2.pngRekrutacja: OFF
em2.pngWersja serwera1.7.X
em2.pngPremium: OFF
em2.pngBiała lista (whitelist): OFF
em2.pngPotworyTAK
em2.pngZwierzętaTAK
em2.pngNetherTAK
em2.pngEnd: TAK
em2.pngPvPTAK

mmgif_whnneaq.gifmmgif_whnneaq.gif

picgifs-minecraft-01775.gifpicgifs-minecraft-4453515.gifpicgifs-minecraft-01775.gif

mmgif_whnneaq.gifmmgif_whnneaq.gif

1opis.png

mmgif_whnneaq.gifmmgif_whnneaq.gif

NAJLEPSZY SERWER ULUBIONY :)

SĄ SKRZYNKI NIESPODZIANKI W KOPALNI 

DUŻO WARPÓW FAJNYCH 

MOŻNA ROŻNE KUPOWAĆ Z SKLEPU 

NAJLEPSZE EVENTY OX.PARKOUR.TURNIEJ PVP

NAJLEPSZE SPAWN WYGODNIE ! NAWET WARPY

SĄ OGARNIĘTY PLUGINY

MIŁE ADMINISTRACJE 
SILNE SPRAWDZANIA CHATERZY :))

SĄ BARDZO FAJNE DROP I NAWET STONARKIA!!!!                                 

SĄ LUCKYBLOCK Z NAGRODAMI :) MOŻNA ZROBIĆ Z CRAFT 

!!! KOCHAMY GRACZE !!!!
NIE CZEKAJ TERAZ WBIJAJ !

WŁASNE CZEKAMY NA CIEBIE! 

TO NIE ŻARTY !

mmgif_whnneaq.gifmmgif_whnneaq.gif

picgifs-minecraft-174401.gifpicgifs-minecraft-3280413.gif

mmgif_whnneaq.gifmmgif_whnneaq.gif

1admin.png

mmgif_whnneaq.gifmmgif_whnneaq.gif

em2.pngWlascicielem2.pngHelleborus1=_Armada_em2.png

em2.pngAdminem2.pngSkillek21=KoxuPolskaem2.png

em2.pngHelperem2.png TheWesp=Jhonplem2.png

mmgif_whnneaq.gifmmgif_whnneaq.gif

Screeny z serwera:

post-620784-0-44566600-1430071660.png

post-620784-0-58833000-1430071690.png

post-620784-0-45650900-1430073481.png

post-620784-0-82960300-1430073676.png

Opublikowano

Serwer nie powala ale moze być. Gracze wydają sie być odmóżdzeni (teksty typu koxuw hcze itp to jest na porzadku dziennym, nie ma selekcji ale to normalne). Czat nie wygląda schludnie i polecam usunąć znak = przed kazda wiadomoscią lub zrobić chociaż odstęp. No i na koniec item ktory dostajemy na starcie: Mięsko Pyszne ... aha

Po co istnieje to forum? Dla dzieci?

Opublikowano

Serwer ma świetne budowle i jest dobrze zrobiony od strony technicznej widać że administracji się postarała choć sama prezentacja mnie nie urzeka. Mam nadzieje że serwer będzie iść drogą którą aktualnie idzie.

Opublikowano

Nie wiem czy tą część pisał ktoś upośledzony czy, co to nie ma ładu i składu, a co do serwera to wbiję i zobaczę czy da się tam grać.

I obstawiam, że właściciel serwera to jakieś 12 letnie dziecko, bo to co się dzieję na serwerze to masakra.

NAJLEPSZY SERWER ULUBIONY 
SĄ SKRZYNKI NIESPODZIANKI W KOPALNI 
DUŻO WARPÓW FAJNYCH 
MOŻNA ROŻNE KUPOWAĆ Z SKLEPU 
NAJLEPSZE EVENTY OX.PARKOUR.TURNIEJ PVP
NAJLEPSZE SPAWN WYGODNIE ! NAWET WARPY
SĄ OGARNIĘTY PLUGINY
MIŁE ADMINISTRACJE 
SILNE SPRAWDZANIA CHATERZY )
SĄ BARDZO FAJNE DROP I NAWET STONARKIA!!!!                                 
SĄ LUCKYBLOCK Z NAGRODAMI  MOŻNA ZROBIĆ Z CRAFT 
!!! KOCHAMY GRACZE !!!!
NIE CZEKAJ TERAZ WBIJAJ !
WŁASNE CZEKAMY NA CIEBIE! 
TO NIE ŻARTY !

junior.jpg

Opublikowano

Przede wszystkim powinniście popracować nad porządną prezentacją. Jest banalna i uboga, w niczym nie zachęca. Chociaż kilka screenów z serwera zrobiłoby o wiele lepsze wrażenie.

 

images.jpg

Opublikowano

Polecam, dobry serwer!

 

Tylko TS3 brakuje :(

Spawn sprawny, grupowe tp, komendy dobrze dobrane (Jak dla mnie zwyklego uzytkownika), tylko wbijać i grać!

 

PS: Kto chętny ze mną zagrać lub mini bande zrobić to skype : Tomasz.Kowalski235

zu439g.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...