Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Spotify premium za free!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Elo. W tym poradniku pokażę wam jak włączyć NA ZAWSZE premium na Spotify.


(nie obejmuje pobierania muzyki)


 


 


 


Potrzebne będą:


- Telefon z androidem 2.3+


- Root


- Xposed framework (download tu)


- Tablet Metrics (download tu, skan tu)


 


 


(jak masz juz zainstalowane wszystko to przejdź do punktu 4)


1. Instalujemy Xposed framework. Nadajemy uprawnienia roota.


-Instalujemy Tablet Metrics.


 


2. Robimy wszystko tak jak na screenie...


 


screen


 


3. Po włączeniu się telefonu wejdź w Xposed Installer -> Download i wyszukaj "App Settings".


 


screen


 


4. Po zainstalowaniu przechodzimy do sekcji "Modules" w Xposed.


Zaznaczamy wszystkie pobrane wcześniej aplikacje. 


 


screen


 


5. Restartujemy nasz telefon.


 


6. Po włączeniu wchodzimy w aplikację "App Settings" i ustawiamy "font scale" na 80. Rodzielczość też możecie, jednak na telefonach z małą rodzielczością (w moim przypadku na LG L5) Spotify bedzie wyglądał okropnie :v


 


screen


 


7. Zapisujemy ikonką dyskietki na górze. Klikamy OK i możemy włączyć Spotify.


 


Efekt:


(Rodzielczość MIDP, LG L5)


 


 


screen


 


 


W drodze wyjaśnienia...


 


Cały ten proces polega na zmianie rozdzielczości aplikacji na tabletową. Tablety mogą za darmo przerzucać pomiędzy utworami itp. Za wyłączeniem możliwości pobierania piosenek.


 


 


Miłego słuchania. Przydało się? Zostaw lajka :3


 


 


 


#teams4bal

Opublikowano

Screenshoty nie działają (przynajmniej u mnie).

Dzięki wspaniałomyślności administracji już nie pomagam na MPC Forum. 

 

Jeżeli w dziale panuje burdel, to skierujcie wzrok wyżej. 

 

 

Jeśli mnie jakoś znajdziecie (patrz > profil) to chętnie pomogę.

 

 

935801456340937867857.png

 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

lepiej sobie co miesiąc zakładać jakiegoś paypala i powiązać go z kontem spotify, wtedy masz normalnie premke na miesiac

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...