Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zostanę programistą, technikiem


XawierStudio

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

39f851b717fc2a2c21ad93d2b2c2eeb7_1.jpg


 


Witam, zostanę technikiem:


 


# OFERUJE:


- pisanie pluginów,


- pisanie skryptów,


- zakodowanie strony,


- umiejętność współpracy w grupie,


- poświęcenie dużo czasu,


- szybkie rozwiązywanie problemów z serwerem,


- duże doświadczenie,


- miłą współpracę,


- wyśmienitą estetykę, między innymi:


frp3p1.jpg


 


i wiele wiele Więcej!  :) 


 


39f851b717fc2a2c21ad93d2b2c2eeb7_1.jpg


 


Pracowałem na takich serwerach jak: MCWG, TabCraft, RamboCraft, MoonCraft, LifeHard, ZitCraft i innych lecz mniejszych :]


 


Kontakt:


 


# Skype: menecraft1


# PW na forum.


 


39f851b717fc2a2c21ad93d2b2c2eeb7_1.jpg


 


Opublikowano

Widzę że poszukujesz kogoś kto cię weźmie? :D

 

Chyba cię zatrudnię na tym stanowisku, tylko skontaktuj się ze mną na skype (oczekuj zaproszenia od MrQangaro).

Opublikowano

Widzę że poszukujesz kogoś kto cię weźmie? :D

 

Chyba cię zatrudnię na tym stanowisku, tylko skontaktuj się ze mną na skype (oczekuj zaproszenia od MrQangaro).

tak, dokładnie. Poszukuje kogoś kto mnie przydzieli w swe progi!  :rolleyes: 

Opublikowano

 

39f851b717fc2a2c21ad93d2b2c2eeb7_1.jpg

 

Witam, zostanę technikiem:

 

# OFERUJE:

- pisanie pluginów,

- pisanie skryptów,

- zakodowanie strony,

- umiejętność współpracy w grupie,

- poświęcenie dużo czasu,

- szybkie rozwiązywanie problemów z serwerem,

- duże doświadczenie,

- miłą współpracę,

- wyśmienitą estetykę, między innymi:

frp3p1.jpg

 

i wiele wiele Więcej!  :) 

 

39f851b717fc2a2c21ad93d2b2c2eeb7_1.jpg

 

Pracowałem na takich serwerach jak: MCWG, TabCraft, RamboCraft, MoonCraft, LifeHard, ZitCraft i innych lecz mniejszych :]

 

Kontakt:

 

# Skype: menecraft1

# PW na forum.

 

39f851b717fc2a2c21ad93d2b2c2eeb7_1.jpg

 

 

Nie polecam ponieważ kolega gdy do nas się zgłosił jako technik wysłał nam swoje autorskie pluginy ( niby ), po sprawdzeniu kodu pluginy były np. kukubaczka anty relog a psuedo technik podpisał je AntiRelogXawierStudio.

Podstawy nie ogarnia! Uważajcie kogo bierzecie :P.

Opublikowano

Nie polecam ponieważ kolega gdy do nas się zgłosił jako technik wysłał nam swoje autorskie pluginy ( niby ), po sprawdzeniu kodu pluginy były np. kukubaczka anty relog a psuedo technik podpisał je AntiRelogXawierStudio.

Podstawy nie ogarnia! Uważajcie kogo bierzecie :P.

Nie pracowałem dla was i nie miałem żadnego pluginu: AntiRelogXawierStudio. Jeżeli chodzi ci o tego xawierVanish-1.0.jar to wtedy bawiłem się kompilacjami i zaczynałem pod podstaw Javy. Więc nie wiem dlaczego mnie o to oskarżasz :-)

 

BTW. Temat do zamknięcia, znalazłem swoje miejsce! :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...