Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zgłaszanie ludzi z bolem


dover

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Gdzie moge to zrobić? Mam dowody na zjomeczka i chce, zeby perma wylapal, ale nie wiem gdzie to zrobic :c

Opublikowano

Możesz reportować i próbować zgłaszać do supportu. Nic więcej. ;) 

Opublikowano

Na oficjalnej stronie LoLa masz link do supportu, jedyną opcją, jeżeli Ci zależy, jest napisanie właśnie tutaj.

Pozdrawiam

K2yjCFw.png

Opublikowano

Ehh żebym to jednego zgłosił support Ci napisze to 
"Witaj Przywoływaczu!

Z tej strony pentadam, lub jak wolisz - Zombie Brand, kłaniam się nisko i palę się do pomocy!

Dzięki za to zgłoszenie. Przekażę to zgłoszenie w ręce zespołu dochodzeniowego. Tym niemniej, ze względu na delikatną naturę tego zgłoszenia, nie będę w stanie udzielić Ci żadnych szczegółów naszego dochodzenia ze względów bezpieczeństwa.

Jeżeli masz jakieś inne pytania lub problemy to otwórz proszę nowe zgłoszenie a to niech pozostanie tylko na temat twojego raportu.

Dzięki!

"Ready to set the world on fire? Heheheh..." 
pentadam

Player Support Specialist"
Czyli gówno z tym robią dodałem filmik na yt gdzie gość na tych exploidach jechał czy jak to się zwie dałem, żeby mogły film pooglądać tylko osoby posiadające do niego link czyli ja i goście z supportu filmik ma 2 wyś. i to do tego moje czyli mają wyjebane po całości :)



 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...