Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukam dobrego, najlepiej darmowego antywirusa


dzbanee

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czesć, wkurza mnie już ten cały Avast, jego nieudolnością, i i wykrywaniu wirusów wszędzie gdzie sie da.


 


Polecił by ktoś jakiegoś serio sprawdzonego antyvirusa, najlepiej darmowego..


 


A jeżeli byłby ktoś tak miły i miał jakiś kod aktywacyjny , którego można użyć w nieskończoność ilość rasy byłbym wdzięczny.


 


Z góry dziękuje ;d /Lajki ; p 


Opublikowano

Jeśli nie bawisz się syfami to nawet Microsoft Security Essentials styknie.

Aktualnie (wg. AV testów) najlepszym darmowym jest BitDefender Free Antivirus.

Do niego polecam Malwarebytes Anti Malware jako skaner na żądanie.

Oczywiście włączone aktualizacje Windows, Flash, Adobe, Java itp. oraz włączony Firewall i UAC.

Jeśli nie klikasz w "Pobierz za darmo!" i "Odkryj tajemny sposób na ... !" to powinieneś być w pełni zabezpieczony ;)

Człowiek boi się inności..

Opublikowano

Avira jest dosyć dobrym antywirusem.

Opublikowano

AVG polecam, 30 dni za darmo PRO masz, a potem FREE, ale warto nawet te pare złotówek wydać bo chroni bez konkurencyjnie

Jeżeli nie potrafisz wykorzystać
każdej danej Ci chwili,
to nie zasługujesz na ani jedną
dodatkową sekundę.

Opublikowano

Ja bym powiedział że AVG Internet Security to dobry antywirus.

Mam go już dość długi czas i sprawuje się bardzo dobrze.

Minusem może być że czasem cracka czy coś walnie do kwarantanny, ale można przywrócić i dodać do wyjątków :D

Opublikowano

Dopóki nie zaopatrzyłem się w kupnego NODa to używałem i w miarę się sprawdzały:
-Avira 
-AVG
-Comodo (ale tego używałem jakieś 6 lat temu i to na XPku więc nie wiem jak wyewoluował ten program)

Osobiście wybrałbym pewnie AVG. 

Opublikowano

Avira była całkiem niezła i mówie to jako jej użytkownik przez około 6 lat.

Aktualnie to przeciążały kloc.

Comodo - firewall mają dobry, ale antyvirusa nie polecam w kategorii jakość wykrywania.

AVG - dawniej był dość sdłabym wyborem. Nie wiem jak jest aktualnie.

Człowiek boi się inności..

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...