Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Koledzy,Gracze nie mogą wejść na serwer hamachi MT2


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czytanie ze zrozumieniem się kłania, nie interesuje mnie Twoje IP w tym pliku ale Twoich kolegów. 

PS. skoro już go wysłałeś dlaczego masz ip 192.168.1.100, powinieneś mieć swoje IP z Hamachi z końcówką 100, natomiast Twoi koledzy z normalną np.

PRZYKŁAD

Twoje IP z hamachi to: 25.155.168.54

Ty powinieneś mieć w pliku serverimfo.py takie coś.

25.155.168.100

Natomiast koledzy normalne czyli

25.155.168.54

@down

On nawet nie ma dla siebie poprawnego IP wgranego ale okej :|

Opublikowano

Błąd połączenia czy wywala przy wyborze postaci? Używasz launchera?

 

 

Up. szybszy. :)

 

down. Zmień IP tak jak Ci napisał Turon.

Opublikowano

To może byś ustawił swoje IP z hamachi w serverimfo.py, wcale bym się nie zdziwił jakbyś rootów nie miał jeszcze edytowanych dlatego zapytam, edytowałeś rooty?

Opublikowano

Ty możesz mieć z końcówką 100, żeby zadziałało musisz mieć odpalony port map i porty do logowania, koledzy mają mieć Twoje IP z normalną końcówką, jak nie zadziała podeślij mi SS'a z konfiguracji sysinstalla

@Down.

Na co się pytasz po prostu wyślij..

Opublikowano

Ty możesz mieć z końcówką 100, żeby zadziałało musisz mieć odpalony port map i porty do logowania, koledzy mają mieć Twoje IP z normalną końcówką, jak nie zadziała podeślij mi SS'a z konfiguracji sysinstalla

Prześle na pw ok?

Sorry na PW mi zacinalo 

SS:

post-1280533-0-54446500-1429990696.jpg

Opublikowano

No to teraz tak.

Plik serverimfo.py u Ciebie ma wyglądać tak:

 

25.122.238.100

U kolegów ten sam plik ma wyglądać tak:

 

25.122.238.18

I po kłopocie.

Opublikowano

No to teraz tak.

Plik serverimfo.py u Ciebie ma wyglądać tak:

25.122.238.100

U kolegów ten sam plik ma wyglądać tak:

25.122.238.18

I po kłopocie.

No nie wiem robilem tak juz i inni mowili że to Client zawodzi ;/ 

 

Podam ci mojego Clienta wbijesz na Hamachi zobaczymy? ;)

Tu macie Link 

 
xyz
 
Hamachi:
 
TerraMT2-9
 
Haslo: 123

Zrobilem to i nadal kolega nie moze wbic  :(  :(

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...