Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończona]Wymienię konto real Tibia MS145+ i inne na Skiny CS:GO


FrAq

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 Nazwa rzeczy: Konto (Master sorcerer/Elite knight/Royal Paladin) REAL TIBIA !
 Metoda kontaktu: STEAM: ` fraQ || email: [email protected]
 Opis rzeczy: Posiadam na wymianę konto tibii. Na koncie znajduję się:
MS 145lvl + Mlvl 70+ z Itemami Z questów nie ma wykonane INQ, WOTE oraz Warzone posiada full outfit huntera oraz 1 addon warriora.
Mounty to noble lion, deer, panda. Na tym koncie znajduję się EK 110+lvl z axem 95+ shield 90+ I ma bardzo mało wykonanych questów! Są również noob chary 3 RP ze skilami 95+ 1 posiada skille 100+ SD Char z mlvl 55+. Główna postać czyli ms znajduję się na serwerze ANTICA!

Postać nie ma wyrobionego R keya oraz systemu zabezpieczającego przed hackiem. POSTAĆ NIE BYŁA NIGDY BOCONA POZOSTAŁE POSTACIE RÓWNIEŻ!
Oczekiwana/oferowana cena: Oczekuję oferty z naprawdę dobrymi skinami jako, że konto nie ma żadnych zabezpieczeń oczekuję oferty o łącznej sumie 35$ ewentualnie można się zawsze dogadać i zejść trochę niżej :)
Zdjęcia/inne informacje: Jeżeli ktoś byłby zainteresowany wymianą to screeny wysyłam na email na prośbę chętnego, który się chce wymienić.

Pozdrawiam :)

                                                                     graphic.png

Opublikowano

REF

                                                                     graphic.png

Opublikowano

REF

                                                                     graphic.png

Opublikowano

REF

                                                                     graphic.png

Opublikowano

REF

                                                                     graphic.png

Opublikowano

REF

                                                                     graphic.png

Opublikowano

Weź ogarnij opis, gorszych kolorów nie mogłeś ustawić a tak wgl. dam max 20$ za to konto oczywiście z E-mailem i liczę na to że na tym E-mailu nie będzie podpiętego innego xD bo już znam takich ludzi

Opublikowano

Nie rozumiem co Ci kolor przeszkadza o.O. E-mail nie mam, jak widzisz napisałem, że rec key jest i jest to drugie do autoryzacji konta, podajesz swój nr tele i przy każdym logowaniu wysyłają Ci kod który jest aktywny przez 30 sec później się zmienia. Więc nawet nie ma mowy o żadnym chaku.


 

                                                                     graphic.png

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

REF

                                                                     graphic.png

Opublikowano

REF

                                                                     graphic.png

Opublikowano

REF

                                                                     graphic.png

Opublikowano

REF

                                                                     graphic.png

Opublikowano

REF

                                                                     graphic.png

Opublikowano

REF

                                                                     graphic.png

Opublikowano

REF

                                                                     graphic.png

Opublikowano

REF

                                                                     graphic.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...